Zpět na » Primera Division » Marcelo bude kvůli zranění chybět tři týdny

Primera Division - Marcelo bude kvůli zranění chybět tři týdny

Marcelo bude kvůli zranění chybět tři týdny © madrid-barcelona.com - Zraněný Marcelo

0

Líbilo se

22.12. - Mnozí ten obrázek viděli. Finále mistrovství světa klubů se chýlilo k poločasové pauze, když levý bek Realu Madrid Marcelo usedl na trávník a se slzami v očích musel s bolestivou grimasou na tváři předčasně do kabin. V tu chvíli věděl, že si pár týdnů nezahraje.

Dnes se krajní obránce Bílého baletu a brazilské reprezentace dozvěděl po podrobnějších vyšetřeních přesnou dobu absence v zápasech svého Realu. Lékaři královského klubu mu našli menší trhlinu ve svalu, díky které si bude muset nuceně odpočinout tři týdny.

Štěsti v neštěstí měl Marcelo v tom, že zdravotní neschopnost se zrovna kryje s vánoční pauzou, kdy mají hráči krátkou dovolenou. Ovšem i tak s ním trenér Ancelotti nebude moci počítat v těžkém ligovém duelu 4. ledna proti Valencii na stadionu Mestalla. A ani v následujícím obtížném utkání, kterým není nic jiného než souboj s městský rivalem Atléticem v rámci osmifinále domácího poháru Copa del Rey.

Zranění přišlo pro Marcela v ten nejméně vhodný moment. Po nepříliš vydařené předchozí sezóně 2013-14 a výbuchu na světovém šampionátu s brazilskou reprezentací, se znovu vrátil na úroveň svých nejlepších let a předváděl velmi dobré výkony. Nyní tedy přišla řada na Fabia Coentraa, který uplynulou sezónu dokončil v úžasné formě a byl kousek od přestupu do Manchesteru United. V této sezóně se však musel spokojit vzhledem k Marcelově formě pouze s vysedáváním na střídačce.

Na levé straně dokáže zahrát také pravý obránce Álvaro Arbeloa, takže ač je absence Marcela pro trenéra Ancelottiho citlivá, díky kvalitě svého kádru nemusí zas tak zoufat.

Kam dál?

Více informací o Real Madrid CF naleznete zde.

Jan Preisler / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články