Zpět na » Primera Division » Iniesta: Ať nám věří!

Primera Division - Iniesta: Ať nám věří!

0

Líbilo se

27.04. - Obrázek by to byl téměř nepředstavitelný, kdyby záložník FC Barcelona Andres Iniesta ztratil nervy. Proto posílá příznivcům svých barev jasný vzkaz, aby neztráceli víru v jejich schopnosti.

"Ať nám věří, teď více, než kdy jindy. Myslím, že jsme ukázali, že jsme té důvěry hodni, ale je mi jasné, že někdo prostě má obavy. Myslím, že na to máme ligu vyhrát." Andres Iniesta dále pokračoval ve stejném tónu, dokonce na sobě na chvilku nechal znát známky překvapení, když se objevily kritiky po jejich posledním prohraném duelu na stadionu El Madrigal, kde domácímu Villarrealu podlehli 0:2.

"Myslím si, že jsme proti Villarrealu hráli docela dobře. Kdybychom proměnili nějakou šanci, zápas by byl úplně jiný a také pocity lidí. Opravdu jsme v klidu a pracujeme," ujistil odchovanec katalánského velkoklubu.

V tisku se hodně spekuluje o tom, že Barca má velice příznivé vylosování, Iniesta tomu velkou váhu nepřikládá. "Všichni si myslí, že to máme nejlepší, ale je to zavádějící. Všechny týmy, se kterými se utkáme o něco hrají. Například Levante, nebo Real Sociedad hrají o udržení a jsem přesvědčen, že do toho půjdou naplno. Víme, že si nemůžeme dovolit chybovat, ale na druhou stranu, jsme jediní, kteří to mají ve svých rukách," objasnil Iniesta. Barcelona hraje svůj zápas až v neděli od 19,00 na nou Campu s Levante, které se nachází na 18., tedy sestupové příčce.

/ marca.com /fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články