Zpět na » Primera Division » Každý druhý věří Realu

Primera Division - Každý druhý věří Realu

0

Líbilo se

22.05. - Většina vsází na Real Madrid, a to tak, že ho vidí jako šampióna Priemra división. Přinejmenším to vyplývá z ankety, kterou uskutečnila Marca.com a zúčastnilo se jí kolem 150 000 fanoušků. To je číslo, ze kterého se už dají dělat nějaké závěry.

Z výpočtů ankety vyplývá, že jeden ze dvou zúčastněných fanoušků si myslí, že titul skončí v madridských vitrínách. Konkrétně pro Real Madrid hlasovalo 49,74%. Na druhé místo se logicky zařadil celek, který sdílí stejný počet bodů jako bílý balet, ale kvůli horším vzájemným zápasům je na druhém místě. Je to Barcelona, která od hlasujících fanoušků získala 32,84% hlasů.


Naproti tomu Sevilla s Valencií nemůžou počítat s tak velkou podporou fanoušků jako dva vedoucí kluby před nimi. Sevilla se v této pozici, jakou má tuto sezónu neocitá příliš často, a tak ji moc fanoušků nevěří. Nicméně už dokázala vyhrát pohár UEFA a má před sebou ještě další dvě trofeje. Celku Juande Ramose věří jen 9,71%, zatímco Valencii ještě o něco méně, a to 7,71%.


Nicméně toto jsou výsledky ankety fanoušků, jak to dopadne ve skutečnosti, to záleží na klubech v lize. Maličkou výhodu mají hráči z hlavního města, ale stačí jedna malá chybička a titul získá někdo jiný z těchto čtyř týmů.


Toto je anketa španělského deníku Marca.com, ve které hlasovali především Ĺ panělé. Jaký máte názor vy, čtenáři fotbalportálu? Hlasujte v naší anketě.

/ marca.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články