Zpět na » Primera Division » Krize? Ale jděte, odpověděli hráči Realu a deklasovali Deportivo 8:2

Primera Division - Krize? Ale jděte, odpověděli hráči Realu a deklasovali Deportivo 8:2

Krize? Ale jděte, odpověděli hráči Realu a deklasovali Deportivo 8:2 © as.com - Cristiano Ronaldo konečně skóroval na stadionu Riazor

4

20.09. - REVIEW Pokud někomu nestačil úterní výsledek 5:1 zápasu Ligy mistrů proti Basileji jako důkaz toho, že Real Madrid v žádné krizi není, pak dnes svěřenci trenéra Ancelottiho předložili další. Na stadionu Riazor v La Coruñi rozstříleli domácí Deportivo 8:2 a Cristiano Ronaldo se zaskvěl hattrickem.

Deportivo 2:8 Real Madrid

Góly: 51. Medunjanin z penalty, 84. Toche - 29., 41. a 78. C. Ronaldo, 66. a 74. Bale, 88. a 90+2 J. Hernández, 36. James

Deportivo: Lux - Laure, Diakite, Sidnei, Luisinho - Bergantiños, Medunjanin - Juanfran (46. Juan Domínguez), Fariña (74. Toche), Cuenca - Postiga (46. Cavaleiro)

Real: Casillas - Arbeloa. Varane, Ramos, Marcelo - Kroos, Modrić (71. Isco), James - Bale (77. J. Hernández), Benzema (59. Illarramendi), C. Ronaldo

To byla panečku gólová smršť. Doposud nejtěžší porážku zaznamenalo doma Deportivo před více než 50 lety, když v sezóně 55-56 dostalo nakládačku od Barcelony 0:7. Přitom zpočátku to vůbec nenasvědčovalo tomu, že by mělo utkání končit takovou sportovní tragédií pro staronového nováčka nejvyšší španělské soutěže. Real sice během úvodních 45 minut držel otěže zápasu, nicméně do výraznějších šancí se dostával pouze výjimečně. Tu největší zmařil výborným zákrokem domácí gólman Lux v 16. minutě Baleovi, jehož vyslal kupředu Benzema. Další úspěšný zákrok si argentinský brankář připsal v minutě 24., když centr Arbeloy včas tečoval a připravený Bale se ke střele díky tomu nedostal. Deportivo podnikalo sporadické výlety k brance Casillase, nicméně postavu, která je v posledních dnech na předních stránkách sportovního tisku, však vůbec neohrozilo.

Za celý poločas nevyslali domácí ani jednu ránu mezi tři tyče. A pokud se mohlo do té doby utkání jevit ještě jako relativně vyrovnané, po úvodní trefě Cristiana Ronalda se hřiště naklonilo jasně na stranu hostí. Ve 29. minutě opět Arbeloa velmi dobře odcentroval z pravé strany a pokud dostane Cristiano ke střele hlavou tolik prostoru, nemá problém přesně zamířit - 0:1. Další přiblížení hostujícího týmu k brance Deportiva pak vesměs znamenalo navýšení skóre. Ve 36. minutě Benzema předal míč Jamesu Rodríguezovi, který z dálky vymetl šibenici - 0:2. O pět minut později pak na tři nula zvyšoval do opuštěné branky znovu Ronaldo. Benzema se totiž řítil na Luxe, který velice riskantně vyběhl daleko z branky, udělal mu kličku, domácí gólman francouzského reprezentanta atakoval a ten tak přišel o míč. Jenže volně ležící merunu načutla portugalská megastar a Real věděl, že o body je může připravit jen další výpadek, který snad při vzpomínce na San Sebastián nehrozil.

Jenže Deportivo se chtělo o zázrak alespoň pokusit. Se dvěma novými muži v sestavě hýřilo aktivitou a v 51. minutě jim svoji rukou ve vápně nabídl možnost dostat se do zápasu Sergio Ramos. Medunjanin penaltu proměnil a Fariña v 57. nebo Cavaleiro v 59. byli blízko dalšího snížení. Nicméně veškerý vítr sebral Deportivu z plachet v 66. minutě Bale, který si hezky naběhl na kolmou přihrávku Marcela a zvýšil na 1:4. Každý další střelecký pokus mezi tři tyče Realu pak znamenal změnu stavu skóre. V 74. vstřelil pátý gól po téměř totožné akci jako při tom čtvrtém (nyní nahrával Isco) Bale a v 78. Cristiano Ronaldo na stadionu, kde dosud ještě nikdy neskóroval, zkompletoval hattrick - 1:6.

V 84. minutě Toché ještě výsledek kosmeticky upravil přesnou hlavičkou po centru Cuency z pravé strany, jenže vraždění neviňátek dokončil nový muž v madridském dresu Javier „Chicharito“ Hernández. Dvěma krásnými střelami z dálky uzavřel účet pořádné gólové hostiny - 2:8.

Dnešní zápas si Cristiano Ronaldo opravdu užil (zdroj: as.com)

Další výsledek 4. kola Primera División

Elche - Eibar 0:2 (3. Dani García, 42. Albentosa)

Více informací o Real Madrid CF naleznete zde.

Jan Preisler / fotbalportal.cz

Edgar - 21.09. Odpovědět

Jako pekna darda Smajlík 1 Ja jen nechapu, jaktoze proti Realu nehraji ty tymy takovy hnusny beton jak proti Barce doprcic Smajlík 2 Dyt to je uplne jasny, ze Real ma ty hrace typove daleko lepsi na breaky nez Barca, a stejne treba ta Basilej chce hrat dopredu a vzadu ma 3 obrance, jeste ten Schaar navic byl porad vystrcenej...Takhle se to fanouskum Realu urcite libi, komu by ne :)

Edgar

Tak v Lize na nás většina týmu beton hraje, tam jde hlavně o to kdy příjde ten první gól, kterej soupeře položí. Basilej naivní byla, s tím souhlasím, asi to měla bejt spíš hra na 5 obránců, ale těm krajním to bylo šumák :D

Waldemard
AONN - 21.09. Odpovědět

Pekna naloz.CR7 prvni hattrick,Cicina se taky rozparadil,peknej,sympatickej vykon,az na Ikera,samozrejme,ten tam nema co delat,Navas by ho mel alespon vystridat na nejakej ten zapas.

AONN
elicek - 20.09. Odpovědět

Gratulace, dát 8 gólu a dostat 2 od týmu, co hrál loni druhou ligu..

elicek
heto - 20.09. Odpovědět

Vy ste rádi za jednu šmudlu proti týmu ze země, kde žije polovina lidí oproti Barceloně a to všechno ještě na domácím stadionu.

heto
zolty68 - 21.09. Odpovědět

Príde lepší klub a váš Christian opäť mimo...chvala bohu že mate toho deravého Ikeasa... Smajlík 3

zolty68
COKO - 20.09. Odpovědět

presto máme 8x lepsi obranu, protoze 8 golu bez braniciho zaloznika je k nicemu a to vi kazdy krom Pereze.

COKO

tak ono je to těžký, když všech 10 hráčů brání a navíc hrálo dost hráčů z béčka..A navíc to nic nemění na tom, že jsme vyhráli 4 ze 4 zápasů a nedostali gol Smajlík 1

elicek

COKO: Tak úplně k ničemu to není. Když chceš pobavit lidi, tak je to na takovýhle zápasy proti slabším ideální.

elicek: Ano nedostali jste ve čtyřech zápasech ani gól, ale ani ste jich v nich nenastříleli 8.

heto

Real dokázal za 90 minut, to co vy jste nedokázali za měsíc...

heto
elicek - 21.09. Odpovědět

a stejně je Barca v tabulce před váma :)

elicek

a když na to koukáš takhle, tak taky můžu napsat, že jste během 90 minut dostali víc golu nez Barca za celej měsic..

elicek

Barca hrá v každom zápase na rozdiel od vás dobre...podaril sa vam jeden výsledok...smiešne.

zolty68
COKO - 21.09. Odpovědět

no Realu funguje momentalne lepe utok, Barce obrana. Uvidime az prijde Suarez. Ale proti srackam typu Basilej nebo Coruna to jde lehce, s tezsimi souperi mel Real problemy, uvidime jak to pujde dal. Je jasne že šunky budou dostavat našupy od tak ofenzivniho tymu.

COKO
heto - 21.09. Odpovědět

Tyjo, dyť mně je to jedno. Mně jen vadí, jak se tady elicek snaží shodit výhru Realu 8:2. Přitom kdyby to bylo tak snadné, tak takovým rozdílem vyhrává Real a Barcelona každej druhej zápas. Krom toho Deportivo bylo před utkáním tuším osmé... Je to přesně tak jak píše COKO Realu teď šlape ofenzíva, Barceloně zase defenziva. Ale já bych prostě od takovýho klubu čekal víc než zápas, kde padne průměrně 1,75 gólů. A pokud se nemýlím, tak tu vaši defenzívu taky ještě nějakej silnej tým nevyzkoušel.

heto

pro divaka super zapas bez debat. 8:2 je v porovnani s Gijonem a vysledkem tusim 7:1 skoro totez. To ze Real bude šunkám dávat klepec je jasné s tak ultra ofenzivou a to není žádný sarkasmus ale fakt. Barca taky s žádným ultra silnym soupeřem nehrála ale měli Bilbao i Villareal coz nejsou uplně šunky.

COKO

hm 10 golu to se jen tak nevidi pro fanousky super. Ale s hodnocenim bych pockal na silnejsiho soupere kde ofenzivni zaloznici stacit nebudou.

COKO

Dali im 8 ale ani sami nevedia ako, hra otras, Benzema už tradične takže nič .. Arbeloa ? prečo hral ? prečo nehral Nacho ktorý bol v poslednom zápase jeden z najlepších ? jasné hráš dobre takže daľší zápas nehráš - Ancelotti logic, Casillas sa bojí ísť do súboja .. Bale tiež otras ale nakoniec si dal dva goly ..

tomibon26

Tak zrovna Arbeloa hrál oproti jindy docela dobře. Jeho centry byly OK Smajlík 4

PrimeraDivision

Ty si vážně tupec, sledocat tvoje inteligentní příspěvky je vážně něco Smajlík 10 Smajlík 11

theDawa12

*sledovat

theDawa12

Arbeloa hral dobre, ale doteraz bol úplne mimo, a kedže v poslednom zápase zahral výborne Nacho tak prečo tam staval Arbelou ?

tomibon26

Prosím ťa no vyjadri sa prečo ? chceš mi povedať že hrali dobre ? tak to určite nie, celý druhý polčas presrali ale dali goly. Chceš mi povedať že Benzema hral dobre ? že túto sezonu aspon raz hral dobre ? Chceš povedať že Casillas sa nebojí ísť do súboja ? A že Bale hral dobre ked ho celý zápas dokým nevystriedal nebolo ani vidieť .. áno dal 2 goly ale herne posila za 100 mega hrá inak ...

tomibon26

Týjo, ty seš fakt mimoň. Tady nezbývá nic jinýho než souhlasit s theDawa12... Pořád tu píšeš, že Realu nefandíš, ale máš furt nutkání každej jejich zápas komentovat a hlavně nesmyslně kritizovat. Ono se na to ale ani nedá reagovat, páč v tom tvým příspěvku není nic normálního, čeho by se dalo chytit.

heto

Vieš rád si pozriem španielsku ligu pretože v telke nič nie je, ale na tú vašu hru sa nedá pozerať, prihrávky a prihrávky (ale vy nie ste barcelona že by ste to takto vedeli alebo ked to nejde tak nakopávanie a nakopávanie, káder mizerný oproti minulej sezone, tak isto aj hra, rýchle protiútoky nikde, brankár nulový a to že lepší sedí na lavičke alebo že lepší odišiel je na počudovanie, obrana mizerná Pepe ako kedy, Ramos mizerný stále, Varane od zranenia taktiež nič moc.

tomibon26

Arbeloa nič doteraz nehral, a posledný zápas zahral Nacho perfektne a snažil sa a .. ale logika je že daľší zápas bude hrať Arbeloa ktorý doteraz nič nehral . Záloha po odchode jej najlepšieho hráča je taktiež oproti minulej sezone mizerná, James tiež nič nehrá dal si pár golov ale na 80 milionovu posilu (good job perez) si predstavujem niečo ine, Bale jeden zápas dobre a daľší úplne nič (viz. dneska ale dal si 2 goly takže je mu odpustené ? wtf )

tomibon26

A naposledy útok, Benzema je čistokrvný kokot čo nevie behať, nevie hrať jeden na jedného, stojí v ofsajde pol hodinu a dojebe akciu len kvôli tomu že je lenivý pes, nevie dávať goly a nehovoriac o tom že proti silným súperom je to hotová tragédia .. Chicharito aj tak bude sedieť na lavičke lebo mi to tak pripadá že Benzema fajčí ancelottimu kokot ked stále hráva. Vidím to na sezonu bez trofeje pre Real. Stavím sa že od Barcelony dostane peknú nálož s takou zálohou a obranou a pseudoútočníkom Smajlík 7

tomibon26

Tak obrana je zatím špatná, to je jasný, ale je to taky dost způsobený, tím že před nima není žádnej štít. Jinak Varan zase tolik možností na to aby něco předvedl neměl. Ale včera se mi hodně líbil, ani v jednom gólu neměl prsty a párkrát to tam skvěle zachránil. Arbeloa není už nic moc, to vidí každej a souhlasím s tím, že Nacho by tam mohl hrát víc, ale včera si Alvaro odvedl to svoje a platí u něj to co u Varaneho, že ani za jeden gól nemohl. To, že máš pořád potřebu kritizovat Ikera už sem

heto

komentoval tolikrát, že už mě to nebaví a tentokrát to nechám bez povšimnutí. Taktéž (občas) nechápu tvou kritiku na Benzemu. Zvlášť po včerejšku, kde byl jeden z nejlepším na hřišti a individuálníma průnikama to tam pěkně větral. A jestli si ani tohle neviděl, tak už z něj máš opravdu nějakej ten komplex. Navíc připravil 2 góly. Bale letos herně fakt bída, ale když dá útočník dva góly, tak ano, je mu odpuštěno. Co by si taky od útočníka chtěl víc? James ten byl v posledních dvou zápasech snad

heto

vůbec nejlepší na hřišti. Včera se mi teda rozhodně líbil nejvíc a přidal k tomu krásnej gól. Chicharito sice dal dva góly, ale to ještě nic neznamená. Hra v posledních dvou zápasech taky pěkná, žádný házení míče kolem půlky jako Barcelona sem tam fakt neviděl. Naopak oproti těm předešlým zápasům už to bylo všechno v pohybu a rychlejší. Seš moc náročnej... To, ženemáš co dělat než sledovat La ligu, tomu bych ještě věřil, ale pak tedy nechápu proč nekomentuješ i zápasy Barcelony či Atlétika.

heto
balmain - 20.09. Odpovědět

Chicharito parádní góly Smajlík 1 gratuluju a doufám, že se mu bude dařit dál Smajlík 1

balmain

Tak pokud se mu bude dařit, tak je dost pravděpodobný, že už se k vám nevrátí. Smajlík 2

heto

Tak to je jasný, to se nevrátí podle mě stejně, protože by zahříval lavičku, ale mě byl vždycky sympatickej a bylo mi docela líto, že nedostával tolik prostoru, i když byl schopnej přijít na posledních dvacet minut a bez problémů dát góla...proto bych byl rád kdyby se mu dařilo v Realu Smajlík 1

balmain

Jo, sice dali Basileji 5 gólů a Deportivu 8, ale tohle jsou na tým Realu dost podprůměrný soupeři.. :-) Nicméně pěkné

Messi_09

Okej, hezkej výsledek, ale co je tohle za soupeře? Už aby narazili na Barcu....... Smajlík 1