Zpět na » Primera Division » Kritiku mám radši, říká Rijkaard

Primera Division - Kritiku mám radši, říká Rijkaard

0

Líbilo se

19.05. - Trenéra Franka Rijkaarda čeká zítra velmi složitý úkol. Jeho svěřenci musí naplno bodovat na stadionu Vicente Calderona, kde hraje domácí zápasy Atlético Madrid.

Směrem k novinářům poslal vzkaz, že kritiky, které ho zastihly, má radši, než chvalozpěvy. "Mám radši složitá období a kritiky víc, než pochvaly. Je to pro mne taková motivace navíc." Rijkaard ukázal svou ohromnou samozřejmost i k možnostem týmu v nejbližší budoucnosti.

"Myslím si, že jsme schopni vyhrát následující čtyři zápasy, které zbývají do konce soutěže. Jsme tady a věříme ve své schopnosti. Naše mužstvo je schopné splnit svůj úkol a dosáhnout něčeho důležitého," řekl. "Když jsme na tom dobře, dokážeme porazit kohokoliv, tak proč bych nemohl říci, že Barca vyhraje ty příští čtyři zápasy," ptal se sám sebe trenér Rijkaard.

Trenér Barcelony se na tiskové konferenci ještě vyjádřil velmi potěšeně k tomu, že Ronaldinho a Etoo potvrdili, že příští sezonu zůstanou v Barceloně. K situaci v ligové soutěži potvrdil, že zná nazpaměť rozpis Realu Madrid a připomněl, že "může klopýtnout v každém utkání." Rovněž potěšen byl z rozhodnutí své největší hvězdy, Ronaldinha, neúčastnit se Copy Américy a užít si tak v létě většího volna. "Má své důvody, i když mezi ním a federací něco je, Ronaldinha plně podporuji."

/ mundodeportivo.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články