Zpět na » Primera Division » Obrat o 180° v kauze Xavi – hráč se rozhodl zůstat. Minimálně do ledna...

Primera Division - Obrat o 180° v kauze Xavi – hráč se rozhodl zůstat. Minimálně do ledna...

Obrat o 180° v kauze Xavi – hráč se rozhodl zůstat. Minimálně do ledna... © mundodeportivo.com - Xavi Hernández

2

Líbilo se

22.07. - O změny v kauze Xavi opravdu není nouze. Poté, co španělská média oznámila bezprostřední oficiální potvrzení hráčova odchodu z Barcelony, je pár hodin nato všechno úplně jinak. Totální obrat zapříčinily především drobné nesrovnalosti ve vypořádání Xaviho smlouvy a záložník katalánského klubu se nakonec chystá naskočit do letní přípravy a absolvovat celou sezónu. Nebo alespoň její část.

Vyjednávání ohledně odchodu Xaviho z barcelonského klubu dostalo drobné trhliny. Xaviho zástupci měli dnes v plánu podepsat ukončení kontraktu, nicméně se nepodařilo vyřešit jisté mírné nesrovnalosti a legenda azulgranas nakonec otočila a je připravena nastoupit ve čtvrtek do letní přípravy, přesně tak, jak měli španělští vyslanci do brazilské dálavy naplánováno.

Pokud se jednání v následujících dnech neodblokují zahájí předsezónní přípravu společně se svými spoluhráči pod vedením trenéra Luise Enriqueho. A nejen přípravu. Chystá se na celou sezónu v dresu azulgranas. Nebo minimálně její první polovinu, po jejímž dosažení by znovu zvážil platnost pro tým. Díky půlročnímu působení v Barceloně by mohl navíc překlenout hluché období, neboť americká MLS, kam měl namířeno, začíná až v březnu.

Trenér Luis Enrique je informací o pokračování Xaviho v klubu pochopitelně nadšen, neboť se domníval, že pro svoji váhu v kabině, ale i stále ještě nesporné fotbalové kvality, by byl velmi platným fotbalistou pro jeho mužstvo. Nikdy ale nechtěl na Xaviho nijak tlačit a rozhodnutí, jak bude vypadat jeho budoucnost, nechával výhradně na něm.

Kam dál?

Jan Preisler / fotbalportal.cz, mundodeportivo.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Rakitic se hodne od Xaviho nauci, dobre rozhodnuti.

BeckhamKakaZidane
romco - 22.07. Odpovědět

Pre barcelonu zachranna rucna brzda.
PO tom co im odisla zaloznici, budu dobry aj Xavi. Rakitic neni dobry vtip Smajlík 1

romco

rakitic je dobrej,uvidís.

psp45man
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články