Zpět na » Primera Division » Villarreal s Ševčenkem a Makelelem?

Primera Division - Villarreal s Ševčenkem a Makelelem?

0

Líbilo se

Dnes 12:40 - Titulek zní trošku fantasticky, ale jednalo by se o jakousi zmenšenou verzi známe stěhovací akce Kulový blesk. Díky níž by mohl ukrajinský útočník opravdu skončit na El Madrigalu.

Londýnská Chelsea zřejmě letos opět bude vládnout letnímu přestupovému trhu. Letošní sezona pro ně totiž skončila ne příliš radostně a hlavně bez trofejí. Díky tomu se očekává revoluce v kádru a hodně hráčů může změnit ovzduší.

V poslední době se vynořila snaha "průměrného" Villarrealu získat hráče světového věhlasu, Andreje Ĺ evčenka a Claude Makeleleho, postavy, které měly být pro trenéra Chelsea, Jose Mourinha, životně důležití.

Ĺ panělský deník As vidí celou situaci následovně. Chelsea by získala z Valencie neprodejného kanonýra Villu, na Mestallu by za španělského snajpra putoval z Villarrealu Uruguayec Diego Forlán, o němž celou sezonu prakticky nebylo slyšet ale v posledních týdnech se rozstřílel a na kontě má již patnáct zásahů. No a volné místo ve Villarrealu by zaujal Ukrajinec Ĺ evčenko.

Je to komplikované, ale prý možné. To že Ukrajinec na Stamford Bridge není zrovna spokojený je známá věc, ale že by Valencia nechala odejít svůj klenot Villu a vsadila by na již poměrně starého Forlána se mi moc nezdá.

U Claude Makeleleho je situace mnohem jednodušší, díky věku tohoto záložníka. Navíc jeho místo v sestavě Chelsea již přebírá Mikel, takže odchod vypadá více než pravděpodobně.

Ještě na okraj, Villarreal se pro posílení útoku zajímá o služby Savioly, Zalayety, či Turka Tuncaye.

/ goal.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články