Zpět na » Primera Division » Capello hodnotil výkon jako hrdinský

Primera Division - Capello hodnotil výkon jako hrdinský

0

13.05. - Fabio Capello pojmenoval včerejší výkon svých svěřenců jako hrdinství. Real totiž po poločasové porážce 1:3 dokázal otočit zápas a minutu před koncem díky Higuaínovi zvítězil 4:3. Fanoušci Barcelony museli být po průběhu utkání hodně zklamáni.

"Jsem spokojený, líbil se mi charakter mužstva, touha otočit výsledek. Dneska ukázali hrdinský výkon, protože soupeř je velmi dobrý. Se třemi úžasnýmy protiútoky nás dostali do potíží. Capello bagatelizoval poločasové změny v sestavě (Za Gutiho Reyes a za Cicinha Helguera), vysvětlil pouze, že střídání Gutiho si vyžádal jeho zdravotní stav.

"Guti měl tento týden zdravotní problémy s přitahovačem a snažil jsem se udělat změny, protže jsme prohrávali 1:3. Výsledek mi dal za pravdu, ale bez ducha, který do toho hráči vložili by bylo úplně jedno, kdo by tam šel," připustil.

Po otočení výsledku hráči Realu slavili, jako by vyhráli celou ligu. Capello přiznal, že v kabině vládne euforie. Ovšem upozornil, že jestli chtějí vyhrát titul, musí do konce sezony všechno vyhrát. "V tuto chvíli jsme přesvědčeni, že můžeme porazit všechny týmy, ale jsou věci, které můžou přijít a budou hrát proti nám.

Otočit takovýto zápas jako dnes není jednoduché ani obvyklé. To, co se mi hodně líbilo, byli fanoušci. Hodně nám pomohli a tlačili nás. Dneska pro nás byli moc důležití," souhlasil. Capello si rovněž postěžoval na chyby v defenzivě, i když podotkl, že tam byly dva omyly mužů v černém (či spíše ve žlutém). "Řekli mi, že jejich první a třetí gól byl z ofsajdu."