Zpět na » Primera Division » Fábregas se každou sezónu zhoršoval, objasňuje Barcelona své rozhodnutí

Primera Division - Fábregas se každou sezónu zhoršoval, objasňuje Barcelona své rozhodnutí

Fábregas se každou sezónu zhoršoval, objasňuje Barcelona své rozhodnutí © sport.es - Cesc Fàbregas

2

Líbilo se

13.06. - Vedení Barcelony se po drtivé kritice ze strany fanoušků klubu, kteří se nemohou smířit s odchodem záložníka Cesca Fábregase do Chelsea, rozhodlo vydat neobvyklé prohlášení, ve kterém objasnilo důvody Fábregasova prodeje.

Poté, co byl včera oficiálně oznámen dlouho očekávaný odchod španělského reprezentačního záložníka Cesca Fábregase do Chelsea, snesla se na hlavu vedení katalánského velkoklubu dávka kritiky z tábora fanoušků Blaugranas.

Těm se nezamlouvá především to, jakým způsobem se vedení klubu rozloučilo s jedním z klíčových hráčů Barcelony, kdy mu bylo sděleno, že se s ním v klubu již nepočítá, nebo výše přestupové částky.

Vedení klubu se proto prostřednictvím oficiálních stránek rozhodlo vydat kuriózní prohlášení, ve kterém kritizuje Fábregase za jeho výkony během druhé poloviny každé sezóny a upozorňuje na sestupnou tendenci jeho statistik.

„Co se týče jeho statistik, byl u něj každou sezónu vidět jasný sestupový trend,“ stojí v prohlášení.

„Do systému FC Barcelony se vrátil stylem, jako by nikdy nebyl pryč, ale i přes dobrý začátek každé sezóny se Cescův příspěvek týmu postupně snižoval s blížícím se koncem sezóny.“

Fábregas během tří let po svém návratu z Arsenalu odehrál za katalánský velkoklub 151 utkání a vstřelil 42 gólů, ale vedení klubu dlouhodobě znepokojovaly jeho statistiky ve druhé polovině ročníku.

„Během posledních 24 zápasů každé sezóny měl na kontě jeden, šest a jeden gól. Z nějakého důvodu nebyl ve druhé polovině sezóny nikdy tak dobrý, jako v té první.“

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Vít Sedlák / goal.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Mariooo - 13.06. Odpovědět

Hlavně, že tam musel vervomocí jít...k nevděčným zm*dům !! Smajlík 14 Smajlík 12 Smajlík 11

Mariooo

Spíš vy ste nevděční zmrdi, obětoval vám velkou část kariery a co ste mu vlastně dali? :D myslíš že takovej hráč by se bez arsenalu nevypracoval na vrchol? Z La Masie? Ty musíš být úplně vymetenej.

peta.peta

A kam měl jít? do béčka Arsenalu?

podolski

Toje teda loučení Smajlík 12

NiggaPlease
Mariooo - 13.06. Odpovědět

Hlavně, že tam musel vervomocí jít...k nevděčným zm*dům !!! Smajlík 12 Smajlík 11

Mariooo
Milos11 - 13.06. Odpovědět

Je pravda, že Fabregasovi chyběla dynamika a rychlost a první polovinu sezóny zahrál super a druhou totálně dosral. Myslím si, že byla chyba jej kupovat. Rakitić bude hrát vedle Iniesty a Sergia a na svou příležitost čeká mladý talent Rafinha, který bude sbírat zkušenosti vedle jednoho z nejlepších playmakerů - Xaviho.

Milos11

ktomu se neda rict nic jineho...jen ze ma vedeni Barcelony v hlave piliny Smajlík 14

martin777

Hlavně že Xaviho forma má vzestupnou tendenci :D

Brain3223

Sorry dal sem to sem 2x Smajlík 11

Brain3223

Jo hlavně že Xavi má děsně vzestupný trend :D

Brain3223

Co to melete Rakitic bude hravat místo xaviho takže k čemu tam bude ještě fabregas, my potřebujeme trochu změnu v záloze, přidat tomu trochu dynamiky

ILOVEBarcelona

Klasickej syndrom Arsenal. První polovina sezóny fantastická, druhá podprůměrná.

Alterpsyche
robaizz - 13.06. Odpovědět

Aha... že by se na tom projevilo třeba to, že hrával více v útoku, než v záloze,že se v druhé polovině sezóny za poslední 2 roky zhoršovala hra celého týmu a že mu fakt sedla perfektní taktika "za žádnou cenu neběhat", nad tím asi neuvažovali... Smajlík 14
Jsem fakt zvědavej na příští sezónu... Smajlík 11

robaizz
robaizz - 13.06. Odpovědět

Buď Enrique nastartuje novej cyklus a vyjde mu to,nebo to dose.re totálně a situace se bude příští rok opakovat... Smajlík 10

robaizz
eldZii - 13.06. Odpovědět

I já to vidím jako velkou chybu a myslím si, že má nabídnout mnohem více než Xavi, který si myslím je už out. Kdyby hrál v záloze na jeho místě, tak by to vypadalo jinak..

eldZii
Reklama
Reklama
Nejnovější články