Zpět na » Primera Division » Lékařská prohlídka v Brazílii, jednání v Seville. Přestup Rakitiče se dokončuje přes půl zeměkoule

Primera Division - Lékařská prohlídka v Brazílii, jednání v Seville. Přestup Rakitiče se dokončuje přes půl zeměkoule

Lékařská prohlídka v Brazílii, jednání v Seville. Přestup Rakitiče se dokončuje přes půl zeměkoule © diariobernabeu.com - Ivan Rakitič

0

Líbilo se

09.06. - O víkendu probleskla v barcelonském deníku Sport informace o tom, že přestup Chorvata Rakitče ze Sevilly do Barcelony je už jen otázkou hráčova podpisu. Dnešní vydání přineslo zprávu o tom, že situace je již v natolik pokročilém stádiu, že by fotbalista mohl být oficiálně hráčem barcelonského klubu již v následujících hodinách.

Přestup záložníka Ivana Rakitiče se bude dnes dolaďovat na dvou místech, které jsou od sebe vzdáleny přes 6 tisíc kilometrů. Ve španělské Seville a brazilském městě Salvador de Bahía. V andaluské metropoli se sejdou zástupci obou klubů, aby dořešili poslední detaily operace, do níž na poslední chvíli přibylo jméno, jež s největší pravděpodobností přispěje k jejímu zdárnému uzavření: Denis Suárez.

Sevilla totiž odmítla hostování Ibrahima Afellaye, ale navrhlo dvacetiletého fotbalistu z barcelonského béčka, s nímž souhlasilo nejen vedení celku z Camp Nou, ale i samotný mladík. Celá transakce by tak měla skončit na dvaceti milionech eur plus hostování Denise Suáreze, který se už od trenéra Luise Enriqueho dozvěděl, že by neměl příliš velké šance hrát v prvním týmu.

Denis Suárez přišel z Manchesteru City za 1,5 milionů eur a ve smlouvě měl zanesenu klauzuli, podle nějž měl být v béčku pouze jeden rok a ten následující se posunout do kádru A týmu. Vzhledem k tomu, že druhá podmínka ve smlouvě, která končí v roce 2017, je prakticky nesplnitelná, souhlasně kývl na svůj odchod do Sevilly. Do týmu, v němž si mimo jiné zahraje i o evropský Superpohár.

Současně s tím chorvatský reprezentant absolvuje důkladnou lékařskou prohlídku v brazilském Salvadoru, kterou mu provede lékař barcelonského klubu.

Kam dál?

Jan Preisler / fotbalportal.cz, sport.es

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
robaizz - 09.06. Odpovědět

Doufám, že pryč půjde Xavi se S.Robertem a Cesk zůstane...

robaizz
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články