Zpět na » Primera Division » O Rakitiče se zajímá elitní trio: Atlético, Real i Barcelona

Primera Division - O Rakitiče se zajímá elitní trio: Atlético, Real i Barcelona

O Rakitiče se zajímá elitní trio: Atlético, Real i Barcelona © insidespanishfootball.com - Volání kterého velkoklubu vyslyší Ivan Rakitič?

2

Líbilo se

04.06. - Ivan Rakitič byl v této sezóně hlavní hvězdou FC Sevilla, což neuniklo pozornosti zejména španělských velkoklubů. Údajně na něj mají spadeno hned tři největší ryby současné Primera División. Otec Rakitiče prohlásil, že jeho syn má nabídky z Atlética Madrid, z Barcelony i z Realu Madrid. Rakitič se bude o své budoucnosti rozhodovat až po skončení mistrovství světa.

Ivan Rakitič se sice narodil ve Švýcarsku a reprezentoval tuto zemi v kategoriích do 17, 19 i do 21 let, ale díky původu svých rodičů, kteří jsou bosenští Chorvaté, dostal možnost od roku 2007 reprezentovat Chorvatsko.

Rakitič začínal v Basileji, poté působil 4 sezóny v německém Schalke a nyní má za sebou stejnou porci i ve španělské Seville. Uplynulá sezóna pro něj byla velmi povedená - nastoupil do 52 utkání a připsal si 15 branek. Pomohl týmu k 5. místu v ligové tabulce, což zaručuje účast v základní skupině Evropské ligy. Právě tuto soutěž Sevilla letos ovládla.

Ivan Rakitič předváděl parádní výkony, čehož si velkokluby nemohly nevšimnout. Jeho bratr, jenž je Rakitičovým agentem, má na stole nabídky ze skutečně luxusních „destinací“.

„Jeho bratr Dejan, který je jeho agentem, má na stole nabídky z Realu Madrid, Barcelony a Atlética Madrid,“ uvedl otec Ivana Rakitiče.

Ivan Rakitič je nyní v plné přípravě na mistrovství světa, o svých dalších krocích se bude rozhodovat až po jeho skončení.

„Ale budeme se rozhodovat až po mistrovství světa.“

Smlouva v FC Sevilla mu končí příští rok. Není však vyloučeno, že na jihu Španělska zůstane. Pro klub i pro fanoušky je bohem.

„Přestože podmínky, které jsou nabízené, nejsou lepší než ty, které má Ivan v Seville.“

„Ivan je pro Sevillu bohem.“

Kam dál?

Více informací o Real Madrid CF naleznete zde.

Michal Čermák / skyports.com, fourfourtwo.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Maniks - 04.06. Odpovědět

Do Realu ani nelez Smajlík 15

Maniks

Modrič ho prehovorí do Realu

thornhill
Panyny - 04.06. Odpovědět

Kurňa,aspoň si to po sobě přečti než to vypustíš Smajlík 3

Panyny
Reklama
Reklama
Nejnovější články