Zpět na » Primera Division » Výsledky nedělních zápasů 12. kola

Primera Division - Výsledky nedělních zápasů 12. kola

Výsledky nedělních zápasů 12. kola © -

0

12.11. - Dosud vedoucí Real Madrid neztratil vedení ani po dvanáctém kole. Porazil Mallorcu 4-3. Villarreal porazil Sevillu 3-2 a zařadil se na druhé místo, přičemž na první pozici ztrácí pouze jeden bod.

Real Madrid 4 - 3 Mallorca

Na stadionu Santiago Bernabeu se odehrál velice dobrý zápas. Real Madrid, který stále drží průběžnou první pozici, přivítal Mallorcu, která se pohybuje uprostřed tabulky.

Mallorca může mluvit o velké smůle, protože ji poškodil rozhodčí. Ten neodpískal penaltu poté, co Heinze zahrál v pokutovém území rukou. Naopak Realu Madrid se podařilo utkání v druhém poločase otočit a nakonec zvítězit 4-3.

První gól si připsal Robinho, když ve 12. minutě využil pěkného centru Marcela. Ovšem o dvě minuty později vyrovnal Varela. Avšak o další tři minuty později poslal Real znovu do vedení Robinho. Ještě do konce prví půle ale dal vyrovnávací gól zase Varela. Mallorca se poprvé v zápase dostala do vedení v 59. minutě, ale zásluhou trefy Raúla a Van Nisterlooye, nakonec o vedení přišla.

Góly: 1-0. Min.12. Robinho 1-1. Min.14.

Varela 2-1. Min.17. Robinho 2-2. Min.37.

Varela 2-3. Min.59. Güiza 3-3. Min.63. Raúl 4-3. Min.73. Van Nistelrooy

Villarreal 3 - 2 Sevilla

Stejně jako minulé kolo proti Atléticu, dal Villarreal vítězný gól až v samotném závěru celého zápasu. Tentokráte byla jeho oběť Sevilla, kterou Žlutá ponorka porazila 3-2.

První gól přišel až po půlhodině hry, kdy se trefil Guille Franco. Avšak za Sevillu o čtyři minuty později vyrovnal Kanouté. Sevilla ale do druhého poločasu nastupovala jen o deseti, protože ještě před přestávkou byl vyloučen Daniel Alves, který viděl dvě žluté karty.

Ovšem to Sevillu nezastavilo. Naopak, do vedení se dostala v 50. minutě díky gólu Luise Fabiana. Guille Franco vstřelil svůj druhý gól zápasu a v 67. minutě vyrovnal na 2-2. Bohužel pro Sevillu ale pět minut před koncem kopal penaltu Matías Fernandez a dal vítězný gól.