Zpět na » Primera Division » Victor Fernandez: Nevím, jak jsme mohli prohrát

Primera Division - Victor Fernandez: Nevím, jak jsme mohli prohrát

Victor Fernandez: Nevím, jak jsme mohli prohrát © unosaficionados.com - kouč Zaragozy

0

12.11. - Kouč Zaragozy, Victor Fernandez, nebyl schopen plně vysvětlit, proč jeho svěřenci prohráli v zápase s Betisem 2:1, když už 0:1 vedli

Zaragoza začala v Seville velmi dobře, do vedení ji dostal D´ Alessandro, avšak za Betis se v druhé půli dvakrát prosadit střídající Pavone a přiřkl tak body na stranu domácích.

Trenér klubu pochválil hráče za prvních pětačtyřicet minut, avšak s druhou půli spokojen být nemohl, hlavně co se výsledku týče. „V první půli neměl Betis vůbec žádnou možnost. Je velmi obtížné vysvětlit, co se s mým týmem stalo,“ řekl.

„Byli jsme hodně znevýhodnění vysokým počtem zraněných hráčů, kteří by nám určitě pomohli dotáhnout zápas do vítězného konce.“

„S tolika problémy se prostě nemůžeme vyrovnat. Obraná čtveřice také nepůsobí zrovna stabilním dojmem.“

Co však lze čekat, když Victoru Fernandezovi chybí duo obranných hráčů základní sestavy: levý bek Juanfran a stoper Sergio, dále pak stoper Pavón. Když k tomu přidáte ještě fakt, že se během zápasu zranil další stoper základu, Ayala, je prakticky vymalováno.

„Zranění Ayaly je pro nás něco příšerného,“ řekl kouč.