Zpět na » Primera Division » Ander Herrera z Athleticu Bilbao odejít netouží

Primera Division - Ander Herrera z Athleticu Bilbao odejít netouží

Ander Herrera z Athleticu Bilbao odejít netouží © skysport.com - Ander Herrera

0

Líbilo se

07.02. - Jméno záložníka Athleticu Bilbao Andera Herrery bylo během letních měsíců intenzivně spojovánu s Manchesterem United. V jeden okamžik už se dokonce hovořilo o přestupu šikovného záložníka jako o hotové věci. Nicméně Red Devils nakonec výkupní klauzuli nezaplatili a z přestupu sešlo. Nyní se situace změnila a samotný fotbalista prohlásil, že nemá zájem baskický klub opustit.

United se po letních přestupových peripetiích začali zajímat o Andera Herrreru znovu letos v lednu. Před otevření přestupového okna dokonce manažer anglického klubu sledoval fotbalistu několikrát naživo”. Nicméně k žádnému dalšímu kroku se již ale neodhodlal.

Samotný Herrera nyní považuje celou záležitost za uzavřenou a údajně nemá žádnou touhu baskický klub opustit. Novinářům španělského deníku prohlásil: „Už tenkrát jsem to jasně řekl. Musím být United velmi vděčný za tak velkou nabídku, kterou učinili a také Athleticu, protože mne hodnotil výš, než případně peníze. Athletic to jasně naznačil. Nemá v úmyslu prodávat. Je to solidní klub, s velmi dobrou ekonomickou situací.”

„Po finanční stránce jsme velmi dobře oceněni, ve společnosti respektováni, je tady nový stadion, skvělí fanoušci, mužstvo... Nikdo z hráčů nechce Athletic opustit.”

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Jan Preisler / skysport.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články