Zpět na » Primera Division » Domníváme se, že Ter Stegen zůstane, ozývá se z Gladbachu

Primera Division - Domníváme se, že Ter Stegen zůstane, ozývá se z Gladbachu

Domníváme se, že Ter Stegen zůstane, ozývá se z Gladbachu © theguardian.com - Marc-André Ter Stegen

1

Líbilo se

04.11. - V červnu vyprší smlouva brankáři Barcelony Víctoru Valdésovi, jenž opakovaně oznámil definitvní a nezvratné rozhodnutí o tom, že tato sezóna je v Barceloně poslední a stávající závazek neprodlouží. Katalanskému klubu tak běží čas při shánění nové opory do branky nepříjemně rychle.

Čím déle se hledání nového gólmana protáhne, tím dražší celá operace bude. O tom mají v kancelářích Camp Nou naprosto jasno. V médiích už začala kolovat různá jména, která by dlouholetou jedničku azulgranas v brance mohla nahradit. Courtois, Reina, před derby dokonce vyplulo na povrch i jméno Ikera Casillase. Nicméně asi nejvytrvalejší zájem projevuje vedení Barcelony o současného brankáře Borussie Mönchengladbach Marca-Andrého Ter Stegena, jehož jméno začal tisk propírat hned po oznámení Valdésova „ne“ na případné prodloužení kontraktu.

Po bundesligovém zápase, v němž Borussia vydolovala tři body na hřišti Hamburgu (0:2), ovšem v televizní show stanice ZDF promluvili jednak trenér Mönchengladbachu Lucien Favre a rovněž sportovní ředitel klubu Max Eberl a svými vyjádřeními zřejmě zchladili případný optimismus barcelonského vedení.

„Mám pocit, že Ter Stegen zůstane“, prohlásil sebejistě Favre. Eberl dále podotkl: „Vedeme intenzivní rozhovory s cílem, aby prodloužil smlouvu. Mé dojmy jsou dobré. Domníváme se, že v Borussii bude pokračovat mnohem delší dobu, než si všichni myslí."

Německý deník Bild před pár dny informoval o tom, že Mönchengladbach za jedenadvacetiletého německého reprezentanta požaduje 12 milionů eur, zatímco Barça nabízí 8 milionů plus další dva ve formě bonusů.

Kam dál?

Jan Preisler / mundodeportivo.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Srnek - 05.11. Odpovědět

no Valdése by rozhodně neposadil

Srnek
Tymo - 05.11. Odpovědět

jj raději do Dortmundu

Tymo
NWM123 - 04.11. Odpovědět

Kdyby ho Barca chtěla, Borussia souhlasila s částkou, tak už nemůže v obchodu překážet nic. Byl by hloupej kdyby do Barcy nešel. To, že by seděl je nereálné, takže nevidím žádnou komplikaci... Smajlík 4

NWM123
Genius - 04.11. Odpovědět

Problém bych viděl jen v tom, že na Barcu nemá výkonnost, respektive vyrovnanost...

Genius
NWM123 - 04.11. Odpovědět

Tymo, ty máš křišťálovou kouli? Jít do Barcy nebo do Dortmundu? Myslím, že přemýšlení by nezabralo moc času.

NWM123
Taibi - 04.11. Odpovědět

tymo je sice debil, ale byla by to zase sázka na jistotu než skočit rovnou do Barcy... ale je to nepravděpodobný

Taibi
Tymo - 04.11. Odpovědět

Potom ho koupí druhá borrusia jako náhrasu za Weidenfelera, kterej už není nejmladší

Tymo
Tymo - 04.11. Odpovědět

jj zůstane ještě sezonu

Tymo
Reklama
Reklama
Nejnovější články