Zpět na » Primera Division » Souhrn 31. kola Primera Division

Primera Division - Souhrn 31. kola Primera Division

Souhrn 31. kola Primera Division © skysports.com - Alvaro Negredo, Sevilla FC

1

13.04. - AKTUALIZOVÁNO Již včera odstartovalo 31. kolo zápasem mezi Realem Betis a Sevillou. Dnes Primera Division pokračuje čtyřmi zápasy.

Real Betis - Sevilla FC 3:3

Branky: 43. Pabon, 54. Castro, 89. Igiebor - 7. Rakitic, 19. Rakitic, 33. Negredo

Sevilla vstoupila do tohoto utkání opravdu ve velkém stylu. Během dvaceti minut již Sevilla vedla dva nula a vše vypadalo pro hosty velmi dobře. Ve 33. minutě zvýšil skóre na 0:3 Negredo a vše vypadalo pro Sevillu velmi dobře. Ve 43. minutě ovšem vstřelil Seville gól do kabiny Padon. Po poločase netrvalo dlouho a Betis udeřil podruhé. Ve vypjatém závěru se Betis snažil o vyrovnání a opravdu se ho dočkal. V 89. minutě vyrovnání dokonal Igiebor. Předzápasový favorit - Real Betis ač nebyl horším týmem si z tohoto městského derby odnese pouze jeden jediný bod. Jak moc je to velká ztráta v boji o evropské přičky se ukáže až na konci soutěže.

Valladolid - Getafe 2:1

Branky: 68. Oscar, 73. Guerra - 45. Alcacer

Levante - Deportivo La Coruňa 0:4

Branky: 12. Valeron, 20. Pizzi, 28. Oliveira, 90+1. Gama

Espanyol - Valencia CF 3:3

Branky: 45.Wakaso, 82. Verdu, 90+3. Garcia - 53. Canales, 87. Jonas, 90. Soldado

Malaga - Osasuna 1:0

Branky: 90+2. Baptista

Real Zaragoza - Barcelona 0:3

Branky: 20. Alcantara, 39. Tello, 53. Tello

Athletico Bilbao - Real Madrid 0:3

Branky: 2. Cristiano Ronaldo, 68. Cristiano Ronaldo, 76. Higuain

Vallecano - Real Sociedad 2:0

Branky: 6. Agirretxe, 14. Agirretxe