Zpět na » Primera Division » Mavuba, nová posila Villarrealu

Primera Division - Mavuba, nová posila Villarrealu

0

Líbilo se

04.07. - Rio Mavuba, záložník Girondins Bordeaux se včera překvapivě objevil na klubové prezentaci Villarrealu pro sezonu 2007/2008. Potvrdil tak skutečnost, kterou již odhalil na svých klubových stránkách a sice, že od nadcházející sezony se stane hráčem Villarrealu.

Fernando Roig, prezident Villarrealu vytáhl včera při klubové prezentaci před novou sezonou trumfové eso. Posilou se stal Rio Mavuba, jenž v minulé sezoně působil ve francouzské lize v dresu Bordeaux. Hráč nejprve včera na klubových stránkách prozradil, že se stal hráčem španělského klubu a poté ho proti všem předpokladům prezident klubu představil jako budoucí posilu klubu.

Mavuba bude dnes oficiálně představen jako nová posila, proto nechtěl nic komentovat ohledně svého přestupu. "Moc neovládám španělštinu, mohu pouze říci, že jsem velmi spokojený," prohlásil Mavuba. Francouzský záložník přináší do záložní řady klubu potřebnou kvalitu, doplní tak Josica a Marcose Sennu a zacelí díru po odcházejícím Italu Tacchinardim.

Cena za hráče francouzské ligy by se měla pohybovat kolem 7 milionů eur. Mavuba zazářil jak v Bordeaux, tak i ve francouzské reprezentaci. Kontrakt by měl mít platnost po dobu pěti let. Dnes ve 13.15 by měl být oficiálně představen, ještě předtím ho čekají obligátní lékařské prohlídky.

Záležitost ohledně útočníka Raúla Tamuda ještě není zcela uzavřena, byť z tábora Espanyolu dali jasně najevo, že Tamudo je neprodejný. Villarreal na celou věc ještě nerezignoval a zástupce hráče Tomás Durán měl schůzku se zástupcem Villarrealu José Manuelem Llanezou se snahou znovu otevřít celou operaci.

/ as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články