Zpět na » Primera Division » Fantastická čtyřka

Primera Division - Fantastická čtyřka

0

Líbilo se

02.07. - Příchod Henryho do Barcelony a udržení všech současných hvězd, může způsobit trenérovi potíže. Bez pochyby budou fanoušci chtít vidět Messiho, Ronadlinha, Etooa a Henryho na trávníku ve stejnou chvíli. Je to možné?

Bylo by to určitě obrovské lákadlo pro diváky, kdyby mohli vidět tyto čtyři hvězdy pohromadě hrát za jeden tým. Fanoušci si přejí, aby je trenér nasazoval všechny, ale není to tak lehké jak se zdá.

Barcelona je plná hráčů, kteří mají talent a chtějí hrát, a proto určitě ani jeden fotbalista nebude chtít zahřívat lavičku. Především nikdo ze čtveřice Messi, Ronaldinho, Etoo, Henry se nebude chtít vzdát své šance hrát. Navíc by to byla škoda jak pro fotbal, tak i pro tým, kdyby někdo z těchto es nehrál.

Aby trenér mohl všechny tyto hvězdy nasadit, bude muset změnit herní systém. Z dosud aplikovaného způsobu 4-3-3, který Rijkaard používal, se bude muset rozestavení změnit na 4-2-3-1. Jen tak budou moci na trávník vstoupit čtyři hlavní fotbalisti. Etoo by byl vysunut úplně nejvíce. O kousek za ním by na pravé straně operoval Lionel Messi, prostředek by si vzal na starost Ronaldinho a Henry by okupoval levou stranu.

Leo es, para los aficionados, el más insustituible de los cuatro cracks

Toto rozestavení by ovšem bylo velmi náročné na fyzičku zálohy, která by obsahovala pouze dva hráče. Vše naznačuje tomu, že jeden z nich by byl zbrusu nový hráč Barcelony, Yaya Touré. Druhý by měl být tvůrce hry. Na tento post si trenér může vybrat z více možností. Hlavními adepty jsou Deco, Xavi nebo Iniesta.

V každém případě by na hřišti měli být ti nejlepší a to by toto rozestavení zaručilo. Jediné co nám zbývá, je nechat se překvapit jak to trenér vyřeší a jak to na hřišti bude fungovat.

/ sport.es/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články