Zpět na » Primera Division » Gio se vrací domů

Primera Division - Gio se vrací domů

0

Líbilo se

27.06. - Barcelona nezahálí, co se týče chrlení novinek. Před pár dny oznámila dva letní přestupy, včera se fanoušci katalánského klubu dozvěděli již třetího hráče, který klub opustí. Je jím po Saviolovi a Mottovi, Gio Van Bronckhorst. Posílí Feyenoord Rotterdam.

Přestože levému obránci zbývá v Barceloně ještě rok smlouvy, Gio se rozhodl vrátit do svého dřívějšího klubu, kde chce dokončit svoji fotbalovou kariéru. Oznámil to na Radio Catalunya.

Van Bronckhorstovi je letos 32 let a zřejmě tušil, že si příští sezonu mooc nezahraje a figuroval na seznamu hráčů, kteří mohou klub opustit. Podle vedení klubu při podpisu prodloužení kontraktu uzavřel dohodu, že se do Feyenoordu může vrátit zadarmo, aniž by holandský klub musel platit Barceloně jediné euro.

Odchod Van Bronckhorsta má dvě roviny. Na jednu stranu to dává více šancí Sylvinhovi, jenž celou sezonu živořil ve stínu Holanďana (přestože vypadá pravděpodobnější, že z klubu odejde) a na druhou stranu to může způsobit, že Olympique Lyon vyšroubuje cenu za Erica Abidala, jehož Barca chce koupit, ještě výš.

Holandský reprezentant přišel do Barcelony před sezonou 2003-04 z Arsenalu, kde působil dvě sezony. Předtím působil ve Skotsku, v Glasgow Rangers a v Holandsku ve Feyenoordu a Waalwijku.

/ as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články