Zpět na » Primera Division » Villarreal si na úvod zastřílel

Primera Division - Villarreal si na úvod zastřílel

0

22.07. - Ĺ tika závěru minulého ročníku Primera Division, Villarreal CF, dnes odpoledne odehrál své první přípravné utkání a pěkně si zastřílel. Tým z regionální soutěže počastoval třinácti góly.

Hlavním protagonistou celého utkání byl Mexičan Giulle Franco, jenž po nepříliš vyvedené sezoně dokonce uvažoval o návratu zpět do vlasti. V zápase proti Navatě, jenž skončil výhrou Villarrealu 13:0 zaznamenal šest gólů.

A stačilo mu k tomu pouhých pětačtyřicet minut. Trenér Manuel Pellegrini se totiž rozhodl do každého poločasu nasadit rozdílnou jedenáctku. V první půli naskočila na trávník jedenáctka, která tvořila základ optimální sestavy z minulé sezony.

Do druhé části nastoupili nové posily a odchovanci. Do utkání nemohli nastoupit zranění Pascal Cygan, jenž má pohmožděný sval, nová posila Rio Mavuba, jehož trápí kotník a Dán Tomasson s poraněným žebrem. Villarreal byl po celý zápas jasně lepší a soupeř téměř nevystřelil na branku.

Autor šesti branek se po utkání rozpovídal. "Ĺ est gólů je důležitých, protože vám to dodá sebedůvěru. Ačkoliv nesmíme zapomínat, že soupeř byl mnohem slabší a musíme dál pracovat stejným způsobem," uvedl Giulle Franco. Mexický fotbalista si je velmi dobře vědom toho, že konkurence v útoku se brzy může ještě zvýšit, jelikož vedení týmu se snaží po odchodu Forlána získat dalšího útočníka.

"Klub hledá kvalitního útočníka a kvůli tomu musíme trénovat naplno, abychom dostali příležitost. V případě, že někdo přijde, je vítán a bude muset bojovat o místo v základní sestavě, a když ne, budeme se snažit udělat to nejlepší my, co jsme tady."

Navata - Villarreal 0:13 (0:10) Góly: Franco 6, Nihat 2, Xisco Nadal 2, Cani, Senna a José Mari po jednom.

V prvním poločase hráli Viera - Venta, Fuentes, Kiko, José Enrique - Cani, Josico, Senna, Pires - Nihat, Giulle Franco. Do druhé naskočila tato sestava: Diego López - Josemi, Nino, De la Bella, Capdevila - Fuster, Somoza, Bruno Soriano, Cazorla - Jose Mari, Xisco Nadal.