Zpět na » Primera Division » Coloccini náhrada za Ayalu?

Primera Division - Coloccini náhrada za Ayalu?

0

Líbilo se

17.07. - Ve Villarrealu musí nečekaně řešit vážný problém v obraně na postu stopera poté, co jim Zaragoza vyfoukla stopera Roberta Fabiána Ayalu, když ho na konci minulého týdne vyplatila ze smlouvy, kterou nedávno ve Villarrealu podepsal.

Villarreal nutně potřebuje stopera, post, jenž měl být příchodem volného hráče Ayaly z Valencie dostatečně kvalitně obsazený. Teď kdy Ayala již patři zaragoze zbývají na tomto postu pouze Cygan, Fuentes a zraněný Gonzalo Rodriguez. Klub opustili Peňa a Quique Alvarez. Už se spekuluje o různých jménech, prvním na řadě by měl být pětadvacetiletý argentinský hráč Fabricio Coloccini.

V sezoně 2002/03 již dres Žluté ponorky oblékl v jednatřiceti ligových zápasech a zahrál si i v evropských pohárech. Další sezonu se však upsal do služeb Deportiva La Coruňa, kde už ovšem nechce dál působit a bývalý trenér Caparrós mu nedával tolik šancí. Na hřiště se v závěru sezony sice dostal, ale musel nastupovat z důvodů zranění spoluhráčů na pravém kraji obrany. Nový trenér Lotina s ním sice počítá, to však Argentincovo rozhodnutí neobměkčí.

Problém Villarrealu s angažováním Colocciniho spočívá znovu v Zaragoze, neboť aragonský klub má o hráče rovněž zájem a prezident Deportiva vyšrouboval cenu za agrbentinského stopera již na 10 milionů eur. Zaragoza nabízela šest, což je však pro klub málo, byť s hráčem je Zaragoza již dohodnuta. Kdyby se nedotáhla jednání do konce, v záloze jsou ještě taková jména jako Helguera, Pavón, Heinze, Jarque, Perea nebo Márquez.

Ve Villarrealu se stále čeká na to, až někdo oficiálně vysvětlí, co se vlastně v kauze Ayala přihodilo, zatím se k tomu však nikdo nemá. Zástupce klubu Llaneza nechce dávat žádná prohlášení, protože ještě nebyla zaplacena klauzule za hráče, na druhou stranu zástupce Ayaly, Gustavo Mascardi, objasnil, že Ayala odešel kvůli lepším finančním podmínkám, jenž by měly být kolem 600 tisíc eur ročně. Do teď ještě opravdu nebyla zaplacena výkupní klauzule, ovšem během několika hodin by tak mělo být oficiálně učiněno.

/ as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články