Zpět na » Primera Division » Ideální jedenáctka 24. kola PD: Messi dal čtyři góly, další útočníci se ale zahanbit nenechali

Primera Division - Ideální jedenáctka 24. kola PD: Messi dal čtyři góly, další útočníci se ale zahanbit nenechali

Ideální jedenáctka 24. kola PD: Messi dal čtyři góly, další útočníci se ale zahanbit nenechali © marca.com - Útočník Lionel Messi, FC Barcelona

4

Líbilo se

21.02. - 11.KOLA FotbalPortal.cz volil ideální sestavu 24. kola Primery Division. V ní pochopitelně nemohl chybět Messi, který čtyřmi góly rozhodl šlágr kola Barcelony s Valencií. Útočníkům se vůbec ve 24. kole dařilo, důležitými brankami hnali své týmy ke třem bodům.

Zatímco v minulém kole zářili záložníci, teď je předčili útočníci. Hráli výborně a hlavně stříleli branky. Jenže dostat se mohlo jen na tři vyvolené, nominaci do sestavy kola by si přitom zasloužilo dohromady minimálně šest útočníků.

Začněme ale tradičně brankáři. Fotbalisté Sevilly se po dlouhé době dočkali výhry a obrovskou záluhu na ni měl Andrés Palop. Soupeř z Osasuny zejména ve druhé půli kousal a několikrát byl blízko vyrovnání skóre, jenže brankář Sevilly byl fantastický. Jeho zákroky by měly hráčům do dalších bojů pomoct hlavně psychicky.

Velmi dobře zahráli utkání proti Málaze stopeři Bilbaa. Do ideální sestavy byl vybrán San José, jelikož odehrál celý zápas, ve kterém si počínal skvěle v defenzivě a dal jeden gól. Jeho důraz platil. Dobře spolupracoval se svým parťákem v obraně také Ińigo López z Granady, který se stejně jako San José zapsal mezi úspěšné střelce. Za svůj výkon si nominaci vysloužil i Nunes z Mallorcy.

Už je to obehraná písnička, ovšem Cristiano Ronaldo dál září, střílí branky a je pro trenéra Mourinha nepostradatelný. Vypadá to, že jeho kritici si na jeho pokles formy budou muset ještě nějaký čas počkat. Fotbalisté Barcelony zválcovali Valencii, a to také díky perfektní práci záložní řady. Dobře hráli všichni, jedním z nejaktivnějších na hřišti byl Fábregas. Mladý ofenzivní záložník z Vallecana Lass byl v divokém zápase na hřišti Levante při chuti, často střílel a jeho aktivita mu nakonec přinesla dvě vstřelené branky. Jeho gól na 4:1 se nakonec ukázal jako rozhodující. Po pravé straně doslova létal fotbalista Sevilly Jesus Navas, který svým spoluhráčům připravoval šance. V samotném závěru z jeho umění vytěžil Trochowski.

A kteří tři útočníci byli ve velké konkurenci vybráni? O jednom z nich není vůbec pochyb. Lionel Messi v neděli předvedl, jak dokáže být fotbal jednoduchý. Jen se to musí umět. Silné Valencii vstřelil čtyři branky. Toquero z Bilbaa ukázal, že je zdatným útočníkem a může být platný podobně jako Fernando Llorente. Rohové kopy zahrával výborně a hrozilo z nich nebezpečí, navíc se i gólově prosadil. Ve výborné formě hrající Benzema si opět nenechal nominaci v sestavě kola ujít. Do sítě Santanderu se trefil dvakrát.

Ideální sestava 24. kola Primery Division podle FotbalPortal.cz:

Palop (Sevilla) - San José (Bilbao), Iňigo López (Granada), Nunes (Mallorca) - C. Ronaldo (Real), Fábregas (Barcelona), Lass (Vallecano), Jesus Navas (Sevilla) - Toquero (Bilbao), Messi (Barcelona), Benzema (Real)

Kam dál?

Michal Sitek / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
caaj - 23.02. Odpovědět

velmi zajímavé zápasy

http://gase.iprostor.cz/

caaj

borec

messsi10
Cap7 - 22.02. Odpovědět

CR7 !!!
Smajlík 1

Cap7
caaj - 22.02. Odpovědět

velmi zajímavé zápasy

http://cospe.bloger.cz/

caaj
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články