Zpět na » Primera Division » Vedení Racingu se rozhodlo: Trenérské trio zůstane do konce sezony

Primera Division - Vedení Racingu se rozhodlo: Trenérské trio zůstane do konce sezony

Vedení Racingu se rozhodlo: Trenérské trio zůstane do konce sezony © marca.com - Racing Santander

0

Líbilo se

30.12. - Racing Santander už nehledá nového trenéra. Na základě úspěšných prosincových zápasů zůstane na lavičce trio José Gonzalez, Fede Castanos a Pablo Pinillos, kteří mužstvo povedou do konce ligového ročníku.

Trenérský triumvirát nastoupil do funkce na konci listopadu, kdy byl po neúspěšných výsledcích odvolán zkušený kouč Héctor Cúper. Tým byl na posledním místě tabulky.

Vedení Santanderu mělo v plánu dál hledat nového kouče, ovšem mužstvu se začalo dařit a vzchopilo se. Dostalo se alespoň na předposlední místo, nicméně hlavní je fakt, že od záchranářské pozice ho dělí jediný bod. Za působení Gonzaleze, Castanose a Pinillose získal Santander pět bodů.

A to je hlavní důvod, proč trojice trenérů dostává příležitost do konce soutěžního ročníku. "Po analýze situace v klubu jsme se rozhodli, že dáme současným trenérům šanci, protože práci zahájili úspěšně," nechalo se slyšet vedení Racingu.

Racing Santander má po šestnácti zápasech na svém kontě čtrnáct bodů. A hned první zápas v novém roce je pro něj velmi důležitý, doma totiž hostí poslední Zaragozu.

Kam dál?

Michal Sitek / FotbalPortal.cz, skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
cupes - 04.01. Odpovědět

fantastické zápasy

http://gase.iprostor.cz/

cupes
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články