Zpět na » Primera Division » López Vallejo do Zaragozy

Primera Division - López Vallejo do Zaragozy

0

Líbilo se

31.07. - Zaragoza již vyřešila svůj post náhradního brankáře pro příští sezonu. Do aragonského klubu se stěhuje Javier López Vallejo z Villarrealu, který loni hrál v Recreativu Huelva. Javier López Vallejo bude v Zaragoze působit po dobu následujících dvou sezón.

Brankář, jehož práva patřila Villarrealu včera podepsal rozvázání kontraktu se svým klubem, kde měl podle kontraktu působit do června 2008. Zaragoza byla s brankářem dohodnuta již od soboty. Oficiálně jeho angažování oznámí až odpoledne, nebo zítra, neboť López Vallejo se chce na dopolední tiskové konferenci rozloučit s klubem, ve kterém působil od roku 1999.

López Vallejo figuroval v plánech Zaragozy na post týmové dvojky již delší dobu, do cesty se však připletla možnost získat do svatyně brankáře Athleticu Bilbao Aranzubíu. Ten však překvapivě na poslední chvíli couvl a Zaragoza tak zaměřila zpět svůj zájem na Lópeze Valleja. Podmínkou však bylo, že brankář přijde z Villareralu zadarmo, což se podařilo včera dojednat.

Po "operaci Ayala", kdy Zaragoza argentinského stopera přebrala Villarrealu se však zdálo málo pravděpodobné, že by Lópezu Vallejovi dali zelenou, když by jeho budoucnost měla být spjata právě se Zaragozou. Villarreal však nakonec souhlasil, neboť se mu v brakovišti nahromadili gólmani (Diego López, Viera, Barbosa) a právě s Lópezem Vallejem trenér Pellegrini vůbec nepočítal. López Vallejo přišel do Villarrealu v létě 1999 z Osasuny, loni byl na hostování v Recreativu, kde znovu získal post jedničky.

/ as.com , fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články