Zpět na » Primera Division » Do Valencie přestoupil Jonas Gonçalves z Gremia

Primera Division - Do Valencie přestoupil Jonas Gonçalves z Gremia

Do Valencie přestoupil Jonas Gonçalves z Gremia © diarioregionalrs.com.br - Jonas Goncalves v dresu Gremia

0

Líbilo se

27.01. - Netopýři hlásí ještě před koncem lednového přestupového období novou posilu. Do klubu přestoupil 26letý brazilský rodák z Gremia Jonas Gonaccedil,alves Oliveira, který podepsal ve Valencii smlouvu do roku 2015.

Gonç,alves si brazilskou ligu poprvé zahrál v roce 2005 a v minulém roce se dokonce stal nejlepším střelcem celé soutěže, když dokázal vstřelit 21 branek. Celkově se však loni trefil 42krát a to v 62 zápasech.

Stal se tak jedním z nejlepších fotbalistů brazilské ligy a získal také několik individuálních ocenění. Pro Valencii tak vypadá tento nákup velmi slibně, jelikož jeho příchod údajně nestál více než 3 miliony euro.

Jonas už uveřejnil své pocity na konferenci, která je na oficiálních stránkách klubu. "Valencie je v Jižní Americe vysoce obdivovaným klubem a mě se tímto přestupem splnil sen. Jsem hrozně rád, že se mi něco takového podařilo a už se těším, až si zahraju po boku španělských fotbalistů, kteří jsou nejlepší na světě."

"Doufám, že nezklamu mé nové fanoušky a zapíši se do historie tohoto klubu. Chci být pro Valencii opravdu velikým přínosem a doufám, že se mi zde bude dařit. Mým hlavním životním snem je nyní prosadit se ve Valencii a udělám pro to všechno," ukončil sebevědomě Jonas.

Brazilský útočník bude už dnes zařazen na soupisku Los Che a je dost možné, že už v pondělním ligovém zápase Valencie proti Racingu se představí na hřišti.

Kam dál?

Adam Tkadlec / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
- 01.02. Odpovědět

Zdravím.
Mám na dnešní den velmi zajímavé zápasy.
Velmi dobré kursy. Zápas dám dnes zdarma.
info zde:

http://tanse.bloger.cz/

Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články