Zpět na » Primera Division » Žigič přestupuje do Valencie

Primera Division - Žigič přestupuje do Valencie

0

Líbilo se

09.08. - Oficiální klubové stránky Valencie potvrdily přestup, o němž se začalo spekulovat před několika dny. Srbský útočník Nikola Žigič přestupuje z Racingu Santander a s klubem, jenž sídlí na stadionu Mestalla podepíše smlouvu do roku 2012.

Žigič teď ještě musí projít tradiční zdravotní prohlídkou a pak už nic nebude bránit jeho přestupu. Bezkonkurenčně nejvyšší útočník španělské ligy a jeden z nejvyšších útočníků na světě přišel do Racingu Santander z Crveny Zvezdy Bělehrad těsně před skončením letního přestupního termínu. Zejména díky jeho výkonům, zaznamenal 11 gólů a na pět nahrál, se jeho klubu dařilo nad očekávání.

Částka za kterou by se celý přestup měl uskutečnit, by měla činit 20 milionů eur, ve které by měla být zahrnuta i Žigičova gáže. Oficiálně potvrzena ale není. Po angažování Žigiče teď trenérovi Quique Sánchezu Floresovi chybí přilákat do týmu ještě tvořivého záložníka.

V tomto ohledu se nejčastěji vyslovují jména Kima Kallströma, jehož už jednou vedení Valencie uložilo k ledu, stejně jako Lucha Gonzálese z FC Porto. Zájem má Valencie rovněž o Manuela Fernandese z Benficy.

/ as.com , fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články