Zpět na » Primera Division » Vítězný evropský návrat Colchoneros

Primera Division - Vítězný evropský návrat Colchoneros

0

Líbilo se

17.08. - Atléticu Madrid se včera povedl návrat do pohárové Evropy. Svěřenci mexického trenéra Aguirreho zdolali ve druhém předkole poháru UEFA Vojvodinu Novi Sad hladce 3:0. Vládce červenobílé střídačky byl ppotěšen především z výkonu útočné dvojice Agüero - Forlán.

"Bylo to dobré utkání, dobrý výsledek, nebyli žádní zranění, a kromě karet si myslím, že to byl skvělý večer. Byl to večer se vším všudy pro všechny fanoušky Atlética, mužstvo ukázalo radost hned od první minuty a touhu bavit diváky," zhodnotil Aguirre. Dále si trenér Atlética nemohl odpustit komentář ke skvělé spolupráci mezi Forlánem a Agüerem.

"Vypadalo to, jako by spolu hráli už pěkně dlouho. Jsou to kluci, kteří umí hrát fotbal a ještě rozdají spoustu radosti." Podle Aguirreho soupeř nebyl "tak lehký, jak napovídá výsledek. Hráli si svůj zápas , dlouho drželi, ale s vyloučením to bylo najednou lehčí. Doufám, že moji svěřenci udrží tento trend, kdy chtěli mít balon. Máme ještě různé varianty a také dobrou lavičku, kam se dokonce nevešli ani hráči jako Costinha, nebo Mista. Mužstvo vypadá dobře."

Když se ho novináři zeptali na to, jaký je rozdíl mezi minulou a letošní sezonou odpověděl: "Velký rozdíl je, že od prvního momentu, co jsme se dostali do tréninku, už jsme jeli na ostro, neboť nás čekal Intertoto Cup. Soutěživá mentalita se hned ukázala v trénincích. Mužstvo trénuje se skvělým přístupem a vážností. Možná že loni jsme začali ve větším klidu, zbývalo mnoho času a také zranění ovlivnila výkon mužstva. Přesto jsme ale v první části získali 35 bodů," uzavřel.

Velkou premiéru před svými fanoušky zažila letní posila Jose Antonio Reyes, jenž uvedl, že ho mile překvapilo přijetí fanoušky, když ve druhém poločase nastupoval na trávník. "Jsem velmi spokojený, lepší už ten debut být nemohl. A nad osobní věci je tady výsledek. Upřímně jsem nečekal takové přijetí od fanoušků. Musím jim poděkovat jak mě přijali a na hřišti ukázat, že se v mém přestupu nezmýlili.

Atlético Madrid - Vojvodina Novi Sad 3:0 (1:0) Góly: 37.Maxi, 61.Forlán, 70.Agüero

Atlético: Leo Franco - Seitaridis, Pablo, Perea, Pernía - Maxi Rodríguez (Jurado, m. 83), Maniche, Raúl García, Simao (Reyes, m. 64) - 'Kun' Agüero (Luis García, m. 76), Forlán

Vojvodina: Kahriman - Milutinovic, Pekaric, Djuric, Stosic - Buac (Smiljanic, m. 63), Popovic (Milán Milutinovic, m. 79), Kacar (Trivunovic, m. 66), Tadic - Markovic - Despotovic

/ marca.com , fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články