Zpět na » Primera Division » Porážky ho netrápí

Primera Division - Porážky ho netrápí

0

Líbilo se

16.08. - Trenér Bílého baletu, Němec Bernd Schuster nedělá vědu ze špatných výsledků týmu v přípravě, kdy jeho svěřenci prohráli pět z osmi zápasů. Ten poslední včera proti Betisu Sevilla 0:1.

Nový trenér na lavičce Realu Madrid pouze suše poznamenal: "Jestli někoho zajímají tituly v přípravě, je na špatné cestě." Dále německý odborník po prohraném duelu s Betisem Sevilla vyzdvihl povedené premiéry jeho dvou nových holandských svěřenců Drentheho a Sneijdera.

"Byli velmi dobří. Bylo to vidět, že to jsou dva hráči, kteří mají svou kvalitu i přes svoje mládí. Bylo velmi důležité, aby nastoupili a poznali se tak se svými spoluhráči a ukázali, že jsme se v nich nespletli."

K výsledku pouze poznamenal: "Nová porážka mi nic neříká, protože jsme v přípravě. Jestliže se staráme o to, abychom vyhrávali tituly v přípravě, jsme na špatné cestě. Kdyby se vyhrálo, bylo by to lepší, ale není to téma, ketré by nás zvlášť zajímalo. Důležitá je páce s novým mužstvem a korigovat detaily. Je třeba je reálně vyhodnotit a statistiky dělat až začne liga."

Nakonec vyjádřil svou nespokojenost nad tím, že Realu chybí vstřelený gól. "Dělá nám to problémy, ale pozitivní je, že Ruud Van Nistelrooy se vrátil s velkým nadšením a až na tom bude lépe po fyzické stránce budeme mít pravého střelce. Postupně přijdou góly, i když v přípravě s tím máme dost problém."

Betis Sevilla - Real Madrid 1:0, semifinále turnaje Ramńa de Carranza, gól : 92.Caffa

Betis:Ricardo - Ilic, Nano, Juanito, Babic (Vega, m.75) -Juande, Rivera- Odonkor (Caffa, m.82), Sobis (Capi, m.61), Mark González (Miguel Ă�ngel, m.88) - Pavone (Fernando, m.65).

Real Madrid: Casillas (Dudek, m.91) - Salgado, Pepe (Metzelder, m.61), Cannavaro, Torres - Balboa (Robinho, m.73), Gago, Sneijder (Guti, m.73), Drenthe - Raúl (Soldado, m.82), Van Nistelrooy (Saviola, m.61).

/ marca.com , fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články