Zpět na » Primera Division » Výsledky čtvrtečních zápasů 10. kola

Primera Division - Výsledky čtvrtečních zápasů 10. kola

Výsledky čtvrtečních zápasů 10. kola © -

0

02.11. - V dohrávce desátého kola nejvyšší španělské soutěže remizoval Valladolid s Barcelonou 1-1 a v druhém utkání se body také rozdělovaly. V zápase Espanyolu proti Murcii totiž nepadl gól.

Valladolid 1 – 1 Barcelona

Barcelona má i nadále problémy prosadit se na hřišti soupeře. O body ji tentokráte obral Valladolid, který se nachází až na předposledním místě tabulky. Barcelona si z tohoto utkání odváží pouze bod, a tak umožnila zvýšit náskok Realu Madrid, který má teď o čtyři body více než katalánský klub.

Zápas začal vyrovnaně a hrálo ze strany na stranu, přičemž si ale ani jedno z mužstev nevytvořilo velkou šanci. Ovšem v patnácté minutě nestačil Carles Puyol rychlostně na Llorenteho, který obdržel přesnou přihrávku a překonal Valdése.

Barcelona se snažila o rychlé vyrovnání, ale místo toho pouštěla domácí hráče do dalších šancí. Nakonec se ji přeci jen podařilo vyrovnat. Těsně před koncem prvního poločasu dostal kolmou přihrávku Ronaldinho, a když se před brankářem ocitl sám, věděl, jak má brankáře překonat.

Nejzaměstnanějším hráčem zápasu byl bezpochyby brankář Barcelony, Victor Valdés. Ten musel likvidovat velké množství šancí domácích hráčů, aby pro Barcu udržel alespoň remízu 1-1. Katalánský klub hrál ve druhém poločase o něco lépe, ale to se dá říci i o domácích, kteří však své šance nevyužili.

Góly: 1-0. Min.15. Llorente 1-1. Min.42. Ronaldinho

Espanyol 0 – 0 Murcia

V tomto utkání jednoznačně dominoval Espanyol, který ale nedokázal vstřelit gól. Murcie sice také nevstřelila gól, ale bod je pro ní více než si za tento výkon zasloužila.

V prvním poločase byl hodně vidět De la Peña, který dělal velké starosti domácí obraně. V druhé půli to bylo zase trio Riera-Luis García-Tamudo, kteří si vytvářely šance před brankou soupeře, ovšem bez většího úspěchu.