Zpět na » Primera Division » Výsledky nedělních zápasů 11. kola

Primera Division - Výsledky nedělních zápasů 11. kola

Výsledky nedělních zápasů 11. kola © -

0

05.11. - V neděli se mimo jiných odehrál zajímavý souboj mezi Atléticem Madrid a Villarrealem. Přestřelka nakonec dopadla lépe pro hráče Žluté ponorky, kteří zdolali Atlético 4-3. Barcelona si poradila s Betisem 3-0.

Atlético Madrid 3 – 4 Villarreal

Oba dva kluby se nachází na horních příčkách tabulky a to nám slibovalo vyrovnaný souboj. Navíc v minulém kole obě mužstva vyhrála. Atlético porazilo 4-3 Sevillu a Villarreal si bez problémů poradil s Levante 3-0.

Atlético nastoupilo do utkání v lepším rozpoložení a od začátku bylo o něco lepší, a proto už v 8. minutě vedlo zásluhou Pabla, který hlavičkoval po standardní situaci, 1-0. Villarreal se snažil kombinovat rychlými přihrávkami, ale většinou byl některá z nich nepřesná a tím ztratili míč. Z těchto situací těžilo Atlético a trestalo chyby hostujících hráčů rychlými protiútoky. Ve 24. minutě vyslal prudkou střelu z levé strany Simao a brankář Viera byl po druhé překonán.

Villarreal si vytvořil první velkou šanci ve 30. minutě a hned z toho bylo snížení na 2-1. Ještě před koncem prvního poločasu vyrovnal Fuentes a do šaten tak hráči odcházeli za nerozhodného stavu.

V druhém poločase strhlo na svou stranu vedení znovu Atlético, ale Villarreal v 69. minutě zase vyrovnal. Bylo vidět, že Villarreal má více sil, protože minutu před koncem řádné hrací doby dal vítězný gól Nihat. Villarreal se touto výhrou zařadil na třetí pozici s tím, že má stejně bodů jako druhá Barcelona. Atlétco se propadlo na pátou příčku.

Góly: 1-0. Min.8. Pablo 2-0. Min.24. Simao 2-1. Min.30. Rossi 2-2. Min.41. Fuentes 3-2. Min.61. Agurro 3-3. Min.69. Nihat 3-4. Min.89. Nihat

Barcelona 3 – 0 Betis

Barceloně se v této sezóně doma prostě daří. Ze všech zápasů co hrála na stadionu Nou Camp, získala plný počet bodů a hlavně díky tomu ztrácí na první Real Madrid pouze jeden bod. V utkání jedenáctého kola Primera división si hladce poradila s Betisem 3-0.

Real Betis Sevilla připomínal mužstvo z přípravných zápasů a ne tým, který hraje španělskou nejvyšší soutěž. Skóre otevřel ve 32. minutě Henry. Barcelona dominovala i nadále a vytvářela si i dobré šance. Nicméně další gól přišel až v druhém poločase, kdy se z přímého kopu trefil Ronaldinho. Ještě v nastaveném čase zvýšil na 3-0 z podobné situace znovu Brazilec Ronaldinho.

Pro Barcu je určitě dobrou zprávou, že se zpět do formy vrací Ronaldinho. I když ještě nehraje tak dobře, jak by si fanoušci přáli, ale každým zápasem je lepší a lepší. Naopak Betis je stále na předposlední pozici a nevypadá to, že by se z ní měl rychle dostat.

Góly: 1-0. Min.32. Henry 2-0. Min.52. Ronaldinho 3-0. Min.92. Ronaldinho

Real Zaragoza 2 – 3 Valladolid

V Zaragoze nečekaně zvítězil Valladolid 3-2 a posunul se ze sestupových příček na sedmnáctou pozici. Naopak Zaragoza přerušila svou dobrou sérii a zůstává na sedmém místě. Do vedení se jako první dostali domácí, ale dva rychlé góly Victora a jeden Alvara Rubia, usadili Zaragozu do kolen.

Góly: 1-0. Min.13. Oliveira 1-1. Min.27. Victor 1-2. Min.30. Victor 1-3. Min.33. Álvaro Rubio 2-3. Min.90. Diego Milito

Osasuna 0 – 2 Getafe

Zápas byl velmi vyrovnaný a slušela by mu remíza. Ovšem Osasuna byla ve 33. minutě oslabena o obránce Cruchaga, který dostal druhou žlutou kartu. Deset minut před koncem vstřelili dva góly hosté a utkání bylo rozhodnuto.

Góly: 0-1. Min.80. Pablo Hernández 0-2. Min.81. Granero

Levante 3 – 0 Almería

Levante si připsalo teprve první vítězství v letošní sezóně Primera división. Fanoušci můžou děkovat zejména jednomu hráči, a to Riganovi, který vstřelil všechny tři góly Levante.

Góly: 1-0. Min.1. Riganò 2-0. Min.16. Riganò 3-0. Min.34. Riganò

Racing 1 – 1 Espanyol

Góly: 1-0. Min.55. Tchité 1-1. Min.90. Tamudo, p.

Murcia 0 – 2 Deportivo

Góly: 0-1. Min.56. Xisco 0-2. Min.72. Guardado

Athletic Bilbao 2 – 0 Recreativo

Góly: 1-0. Min.52. Etxeberría 2-0. Min.60. Etxeberría