Zpět na » Primera Division » Výsledky 4. kola Primera división

Primera Division - Výsledky 4. kola Primera división

0

23.09. - Aktualizováno! Ĺ lágr kola se hrál v sobotu v noci od deseti hodin. Barcelona přivítala na Nou Campu Sevillu. I když byl výsledek těsný, Barcelona na hřišti vládla většinu doby a zaslouženě vyhrála 2-1. Real Madrid jen remizoval s Valladolidem.

Sevilla prohrála svůj první zápas v lize. Na Nou Campu toho moc nepředvedla a po porážce 2-1 od Barcelony, neveze domů ani bod. Ve druhém sobotním utkání zvítězilo domácí Recreativo Huelva nad Espanyolem Barcelona rozdílem 2-1.

Barcelona 2 – 1 Sevilla

Barcelona hrála bez Ronaldinha, ale skvěle ho zastoupil Lionel Messi, který zaznamenal oba dva góly svého týmu. Sevilla se asi ještě nevzpamatovala z prohry v lize mistrů a na její hře to bylo znát. Nebyla to ta Sevilla, jakou všichni známe. Rychlé a přesné přihrávky, nic z toho se v utkání, až na pár výjimek, neobjevilo. Naopak Barcelona byla výrazně posílena z výhry nad Lyonem a v celém utkání dominovala. Ovšem jako první zahrozili hosté. Do tyče se hlavou trefil Reanto a domácí si oddechli. Prakticky celý zápas hledala Barcelona skulinku v obraně Sevilly. Překonat Palopa se podařilo Messimu až 73. minutě. Ten stejný hráč o sedm minut později zařídil vedení 2-1, když dal gól z penalty. Za Sevillu už stačil jen snížit Kanouté na 2-1, ale to už běžel nastavený čas.

Messi anotó los dos goles del Barcelona

Góly: 1-0. Min.73. Messi 2-0. Min.80. Messi 2-1. Min.90. Kanouté

Recreativo 2 – 1 Espanyol

Recreativo v minulém utkání podlehlo Sevilla 1-4 a chtělo si napravit reputaci. Ovšem utkání začalo jinak, než si domácí fanoušci představovali. Už v 5. minutě vstřelil gól Riera a Espanyol vedl 1-0. Domácí nedokázali na gól odpovědět, a tak se šlo do šaten za stejného stavu. Ovšem v druhé půli došlo k obratu o 180 stupňů. Během pěti minut dokázal jediný hráč otočit vývoj utkání na stranu domácích. Recreativo vyhrálo svoje první utkání v této sezóně a posunulo se právě před Espanyol.

Góly: 0-1. Min.5. Riera 1-1. Min.54. Javi Guerrero 2-1. Min.59. Javi Guerrero

Valladolid 1 – 1 Real Madrid

V tomto utkání byl jasným favoritem Real Madrid, ale nováček Primera división na to nechal zapomenout. Už v minulém kole proti Valencii předváděl dobrý fotbal, ale nakonec prohrál. Ovšem proti Realu Madrid získal jeden bod. Prakticky celý první poločas, až na pár okamžiků, dominovali ve hře domácí. Druhý poločas pokračoval ve stejném stylu a Valladolid se zaslouženě v 70. minutě ujal vedení. Krásnou střelou z dálky otevřel skóre Pedro Lopéz. Poté začali trochu hrát hosté, ale nedokázali si vytvořit šanci. Čtyři minuty před koncem dokázal alespoň vyrovnat Saviola, ale Bernd Schuster nemůže být s výkonem svých svěřenců spokojen.

Góly: 1-0. Min.70. Pedro López 1-1. Min.86. Saviola

AD("x01"); // -->

Betis 1 – 2 Valencie

Hra Valencie se oproti předchozím zápasům o něco zlepšila, ale to nic nemění na tom, že si připsala třetí výhru v Primera división v řadě. V prvním poločase měla navrch, ale pomalu začal vystrkovat růžky i Betis. Ve druhé půli už Valencie hrála jen na půl plynu, ale v 68. minutě se podařilo skórovat Miguelovi. Na 2-0 zvyšoval Joaquín a těsně před koncemutání upravil na konečných 1-0 Sobis.

Joaquín pide perdón a su antigua afición

Góly: 0-1. Min.68. Miguel 0-2. Min.82. Joaquin 1-2. Min.86. Sobis

Villarreal 2 – 0 Murcia

V prvním poločase předvedli obě dvě mužstva fanouškům výborný fotbal, ale gól nepřišel. Plno nebezpečných situací museli řešit brankáři na obou stranách. Druhý poločas byl už o něco horší. Zápas se blížil ke konci, ale stav byl stále 0-0. Ovšem dva góly Rosiiho, jeden v 85. a druhý v 90. minutě, vše vyřešili.

Rossi celebra su tanto

Góly: 1-0. Min.85. Rossi 2-0. Min.90. Rossi

Atlético 4 - 0 Racing

Agüero ha marcado uno de los goles del Atleti

Goles: 1-0, m.12: Raúl García, 2-0, m.69: Kun Agüero, 3-0, m.76: Forlán, 4-0, m. 86:Maniche.

Zaragoza 2 - 1 Osasuna

Diego Milito anotó el gol de la victoria maña

Goles: 1-0. min.18. Matuzalem; 1-1. min.25. Juanfran; 2-1. min.70. Diego Milito, de penalti.

Levante 1 - 2 Athletic