Zpět na » Primera Division » Ujfaluši chce zažít v Atlétiku úspěchy

Primera Division - Ujfaluši chce zažít v Atlétiku úspěchy

Ujfaluši chce zažít v Atlétiku úspěchy © -

0

Líbilo se

11.07. - Český fotbalový obránce Tomáš Ujfaluši byl v pátek oficiálně představen jako posila španělského klubu Atlétiko Madrid. Rozhovor s ním přinesly oficiální stránky klubu.

Třicetiletý Ujfaluši se těší na souboje ve španělské lize a také v Lize mistrů. Atlétiko skončilo v uplynulé sezoně v Primera division na čtvrtém místě a čeká ho třetí předkolo nejprestižnější evropské soutěže.

"Jsem velmi rád, že jsem přišel do tak velkého klubu, jako je Atlétiko, které buduje výtečný tým. Je to jeden z nejznámějších klubů ve Španělsku a vůbec v celé Evropě a já věřím, že se nám podaří vyhrát nějaké trofeje," řekl na tiskové konferenci Ujfaluši.

"Když má hráč možnost si vybrat, chce si vybrat to nejlepší. Já měl nabídky z několika klubů, ale když mi můj agent oznámil zájem z Atlétika, řekl jsem, že je to skvělá zpráva. Hrál jsem už v Německu a Itálii, ale ve Španělsku to bude trochu něco jiného," pokračoval český zadák.

"Je výhoda, že můžu hrát v obraně na různých postech. Hrával jsem veprostřed, ale poslední tři roky jsem působil i na kraji," vyjádřil se Ujfaluši ke své roli v sestavě.

Český reprezentant si přeje, aby se v Lize mistrů setkal jeho nový tým s Fiorentinou, kde působil dříve. "Vím, že tam ta šance je a bylo by to pro mě skvělé. Ale raději bych se s nimi utkal až později," dodal Ujfaluši.

Zkušený obránce začínal v Olomouci, v roce 2000 odešel do Hamburku a před čtyřmi lety právě do Fiorentiny. Ujfaluši hrál všechny tři zápasy za českou reprezentaci na červnovém mistrovství Evropy. Celkově odehrál za národní tým 71 zápasů a dal dva góly.

Kam dál?

v l / MEDIAFAX, Pavel Urban

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Já doufám taky Tomášu Smajlík 2

ronaldinho0925

asi by bol trošku divný, keby nechcel zažiť úspech... Smajlík 2

Jankkko_LFC
Lubig - 12.07. Odpovědět

nic proti atletiku ale v vzhledem v konkurenci v lize a v cl má šanci se prosadit tak v poharu uefa Smajlík 11

Lubig

škoda že sa tam tvoje AC vôbec nedostalo tak načo sa do toho staráš?...jasné že môže získať titul, možno ešte nie túto sezónu ale určite v blízkej budúcnosti ano

Quaresma-7
Nando9 - 12.07. Odpovědět

Co k tomu dodat?

Nando9
Freedom - 12.07. Odpovědět

Smajlík 2

Freedom
jUrA - 12.07. Odpovědět

Smajlík 18

jUrA
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články