Zpět na » Primera Division » Senna chce zůstat ve Villarrealu

Primera Division - Senna chce zůstat ve Villarrealu

Senna chce zůstat ve Villarrealu © thethaovietnam.com.vn - záložník Villarrealu

0

Líbilo se

03.07. - Nenápadná hvězda právě skončeného evropského šampionátu Marcos Senna nejspíš odmítne nabídku Arsenalu Londýn a zůstane ve Villarrealu. Fotbalista to řekl ve čtvrtek brazilskému deníku Globo.

Defenzivní záložník Španělů byl jedním ze základních stavebních kamenů úspěchů na ME. A trenér Arsenalu Arséne Wenger si ho hned vybral jako náhradu za Mathieua Flaminiho, který přestoupil do AC Milán. Ovšem Senna zachoval loajalitu ke svému zaměstnavateli. ""Minulé úterý jsem se setkal se šéfem Villarrealu a mluvili jsme o prodloužení smlouvy o další dva roky," řekl deníku Globo.

Přestože hráči bude v srpnu už 32 let, Wenger by ho ve svém týmu rád viděl. A to přesto, že je známý tím, že sází na mladé hráče. Ale kapitán Villarrealu přiznal, že spíše prodlouží smlouvu ve Španělsku. "V klubu jsem od roku 2002, kdy jsem přišel z Brazílie. Dali mi příležitost a teď bych jim to chtěl vrátit," říká španělský fotbalista brazilského původu. Možná až si utřídí myšlenky, nabídka Arsenalu ho přece jen přesvědčí. "Ale právě teď chci odpočívat. Jsem na dovolené v Brazílii a doufám, že zrelaxuju," přidal Senna.

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

v l / MEDIAFAX, Procházka David

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Maik4 - 03.07. Odpovědět

Hm,už dlouho se ukazuje ve Villarrealu jako platnej hráč,a navic je tvrdej a šikovnej,do Arsenalu by se jim hodil,hlavně,jeho bojovnost. Smajlík 18

Maik4
Brandis - 03.07. Odpovědět

Rad bych ho videl na Emirates , ale jak na dlouho ?? 32 let .. to je tak na 2 roky a jeho suma taky nebude nejmensi , to by se nevyplatilo .. Radsi at hraje Ramsey Smajlík 15

Brandis
junino - 03.07. Odpovědět

Senna do Interu:D

junino
- 03.07. Odpovědět

Prsím do Arsenalu

do Arsenalu.Taky at´ někdo příjde Smajlík 1

zajcew18

Senna najlepsi hrac finala EURA

Ac MiLaNoO
KOnev - 03.07. Odpovědět

Iba finale?Hral vynikajuco vo vsetkych zapasoch!

KOnev

hlavne vo finale hra dobre

Ac MiLaNoO
Lucas - 03.07. Odpovědět

Pokud zůstane, udělá dobře, pokud tam pude, bude vůl. Smajlík 1

Lucas
Reklama
Témata článku
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články