Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Reprezentace » Balotelli je zraněný, na Konfederačním poháru končí

Reprezentace - Balotelli je zraněný, na Konfederačním poháru končí

Balotelli je zraněný, na Konfederačním poháru končí © zimbio.com - Mario Balotelli

1

Líbilo se

25.06. - Útočník AC Milán Mario Balotelli po zranění, které si odnesl ze zápasu s domácí Brazílií, nebude schopen nastoupit v dalších utkáních národního týmu. Zmešká tak ostře sledovaný čtvrteční duel se Španělskem a trenér Prandelli jej po dohodě s lékaři poslal raději předčasně domů.

Účast Maria Balotelliho v Konfederačním poháru v Brazílii je předčasně ukončena. Útočník italského reprezentačního týmu utrpěl v posledním utkání skupiny proti Brazílii zranění levého stehenního svalu, které mu nedovolí další pokračování v prestižním turnaji.

Enrico Castellacci, vedoucí lékařského týmu italské reprezentace celou situaci bedlivě pozoroval a nakonec doporučil hráči účinkování v turnaji ukončit. „Prohlédl jsem ho v průběhu rána a potvrdil jsem si, že současný zdravotní stav hráče je takový, že by nebyl schopen být v pořádku ani pro případné utkání v neděli. Hru v utkání se Španělskem jsme vyloučili již dříve, proto jsme se dohodli s trenérem Prandellim a lékařským týmem AC Milán a hráče poslali domů. Bude se léčit pod dohledem lékařé svého klubu, nemělo žádný smysl nechat ho trápit se tady, když by se nestihl vrátit ani do posledního utkání.

Cítím se jako poražený. Rád bych tady zůstal, ale čeká nás předkolo Ligy Mistrů a já se musím dát do pořádku. Moji spoluhráči z reprezentace to určitě zvládnou i beze mne,“ řekl novinářům Balotelli na odjezdu z hotelu na letiště, odkud se s přestupem v Lisabonu vrací do Milána.

Andrea Suttnerová / Tuttosport.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články