Zpět na » Liga mistrů » Hodnocení hráčů – zápasy semifinále LM 22.04.2008

Liga mistrů - Hodnocení hráčů – zápasy semifinále LM 22.04.2008

Hodnocení hráčů – zápasy semifinále LM 22.04.2008 © -

0

23.04. - Hodnocení hráčů: FotbalPortal.cz Vám přináší hodnocení hráčů, kteří zasáhli do včerejšího utkání semifinále Ligy Mistrů mezi Liverpoolem a Chelsea. Utkání skončilo remízou 1:1, autory branek byli v třiačtyřicáté minutě Kuyt a v pětadevadesáté si dal vlastní gól Riise

Torres

Jose Reina: 7 - Odehrál utkání bez problémů, asi byl i sám překvapen, jak málo práce měl. Při jediné inkasované brance neměl šanci

Alvaro Arbeloa: 7 - V defenzívě si poradil s Maloudou, v útočné činnosti zastínil Ashleyho Cola

Jamie Carragher: 7.5 - Velmi zkušeně se dokázal vypořádat s Drogbou, neprostupný

Martin Škrtel: 7.5 - Bezchybný. Silný. Drogba proti němu neměl šanci

Fabio Aurélio: 7 - Kvalitní výkon levého beka, zapojoval se do ofenzívy a snažil se centrovat, po hodině hry musel kvůli zranění střídat

Xabi Alonso: 8.5 - Nejlepší hráč na hřišti. Skvělým pasem v prvním poločase vyslal dopředu Kuyta, pak inteligentně a rychle rozehrál přímý kop, který vedl ke gólu

Javier Mascherano: 7 - Jeho přihrávka nakonec doputovala na nohu Kuyta, který skóroval. Odehrál dobrý zápas, jistil defenzívu, kvalitně rozehrával

Dirk Kuyt: 8 - Velmi živý, navíc dal jediný gól svého týmu. Často kritizovaný Nizozemec byl v pravý čas na správném místě

Steven Gerrard: 7 - Nebyl to jeho nejlepší výkon, ale svůj standard rozhodně odehrál. Pět minut před koncem donutil Čecha ke kvalitnímu zákroku

Ryan Babel: 6.5 - Solidní, v jistých situacích mu však chyběla efektivita. Ve druhém poločase poslal svou překrásnou ránu do tyče

Fernando Torres: 6.5 - Dostal své šance, ale Petra Čecha se mu překonat nepovedlo. Po celých devadesát minut zaměstnával Carvalha s Terrym svou rychlostí

Náhradníci:

John Arne Riise: 3 - Po šedesáti minutách nahradil Aurélia a jen několik vteřin před koncem utkání si vstřelil hlavou pro vývoj souboje možná rozhodující vlastní gól. Bez pochyb se měl v dané situaci zachovat úplně jinak

Drogba

Petr Čech: 7.5 - V první půli dobře vychytal Torrese, s inkasovanou brankou dělat nic nemohl. V posledních minutách kvalitně zakročil proti pokusům Gerrarda a Torrese

Paulo Ferreira: 6.5 - Musel čelit Auréliovi a Babelovi a tak se soustředil výhradně na defenzívu, málokdy se dostal za půlící čáru

Ricardo Carvalho: 7.5 - Nejlepší obránce Chelsea. Portugalec se prezentoval dalším kvalitním výkonem, letošní sezóna je pro něj velmi vydařená

John Terry: 6 - V úvodu utkání mu nebezpečně utekl Kuyt, málem z toho byl gól. Někdy působil váhavě. Kapitán Chelsea neodehrál povedený duel a bude muset poděkovat Carvalhovi

Ashley Cole: 5.5 - Nese vinu při brance soupeře, v průběhu utkání byl pomalý. Několikrát přes něj přešli Arbeloa s Kuytem, navíc špatně centroval, když už se dostal dopředu

Claude Makelelé: 5 - Místy dobrý, místy špatný. Nese svou roli při inkasovaném gólu, kdy měl nekompromisně odkopávat. Ve druhé půli se prezentoval několika povedenými zákroky, ale pozičně nezahrál dobře

Frank Lampard: 5 - Začal slibně, ale v klíčovém momentu ztratil míč na hranici pokutového území, místo aby balón odkopl pryč. To se nevyplatilo. Jen o vteřiny později Liverpool skóroval. S ubíhajícím časem jeho výkon ještě uvadal

Michael Ballack: 6.5 - V úvodu pomalý, loudavý. Pak se zlepšil, ale stejně se nezapojoval do hry tak, jak by měl. Snaha byla, ale nepůsobil stoprocentně zdravotně v pořádku

Joe Cole: 4.5 - V první půli po dlouhé úseky hry neviditelný, v poločase druhém se vytratil úplně. Po hodině hry střídán

Florent Malouda: 5 - Dostal přednost před Kalou, ale v prvním poločase byl anonymní. Druhá půle mu vyšla o poznání lépe, zaváhal však při skvělé příležitosti skórovat, kdy jeho rána byla zblokována

Didier Drogba: 6.5 - Snažil se proti Škrtelovi a Carragherovi uplatnit svůj fyzický fond, nedařilo se to ale. V zápase však měl také množství silných chvil

Náhradníci

Salomon Kalou: 7 - Nahradil neefektivního Joe Cola a svou rychlostí byl pro soupeře hrozbou. V závěru utkání odcentroval a Riise si srazil míč do vlastní branky

Nicolas Anelka: nehodnocen - nastoupil jen na poslední pětiminutovku

Více informací o Liverpool FC naleznete na lfcway.com.

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.