Zpět na » Liga mistrů » Ryan Babel spasitelem Liverpoolu

Liga mistrů - Ryan Babel spasitelem Liverpoolu

Ryan Babel spasitelem Liverpoolu © -

0

09.04. - The Reds v nádherném zápase porazili Arsenal a potřetí během tří let budou hrát semifinále ligy mistrů. Oba manažéři udělali oproti prvnímu zápasu v lize mistrů několik změn. Tou nejpodstatnější byla asi u domácího týmu, kdy si Peter Crouch řekl svým výkonem v lize na Emirates Stadium o základní sestavu. Na lavičce tak zůstal Ryan Babel.

Liverpool 4:2 Arsenal

(31 Hyypia, 70 Torres, 85 Gerrard pen., 92 Babel - 13 Diaby, 84 Adebayor)

Úvodní minuty zápasu se nesli ve větší chuti Gunners útočit. Ale třikrát jejich snahu zastavil ofsajd a přímo kop skončil na zdi. Liverpool se snažil o rychlé protiútoky, ale ty končili před pokutovým územím. Ve dvanácté minutě podnikli Kanonýři rychlí výpad a po zmatcích v obraně The Reds se k míči dostal na pravé straně šestnáctky k Abou Diabymu a ten prostřelil Reinu. Za pár minut se netradiční střelec pokusil o reparát, ale tentokrát byl Španělský brankář pozorný.

O pár minut později fauloval Senderos Crouch a dostal žlutou kartu a LFC konkrétně Steven Gerrard z přímého kopu zhruba ze 35 metrů nic nevytěžil. Ve 20 minutě jen zahučela úlevou tribuna The Kop. Kdy na centr zleva nedosáhl vytáhlí Adebayor. Dalších deset minut se nic důležitého nestalo. No poté skvěle Gerrard uvolnil Fabia Aurelia a ten po teči obrany donutil Almuniu k zákroku. Vyrazil míč na roh a na ten si naběhl Finský stoper Sami Hyypia a nádherným „Angličanem“ srovnal. Za pár minut svou aktivitou hráči The Reds nadělali zmatek v šestnáctce hostí, ale Ti s vypětím sil odvrátili. Ve 41 minutě vystřídal Brazilec Gilberto Silva Flaminiho, kterého chvilku před tím chytli křeče. Konec poločasu moc vzruchu nepřinesl a řekl bych že Liverpool postřelené brance velmi ožil a minimálně vyrovnal dění na Anfieldu.

Hned v první minutě druhého dějství pěkně protáhl Aluminiu Crouch. Fanoušci na mýtickém Anfieldu neustále dokazují, že patří k nejlepším na světě. Do 53 minuty se nic mimořádného neudálo vyjma „berany berany duc“ Dirka Kuyta. V tom čase vystřelil nepřesně Brazilský obránce LFC a od vysokého „buzáru“ Crouche se míč odrazil kousek od brány AFC. Tribuny jen smutně zahučeli. Do sedmdesáté minuty se nic mimořádného neudálo a pak to přišlo. Dlouhý nákop si zpracoval Fernando Torres, ze Senderose udělal solný sloup a vybuchl obrovský gejzír radosti. Liverpool se dostal do vedení.

Za dvě minuty na to se Adebayor snažil usměrnit centr zleva a bohužel z pohledu hostí skončila jeho teč asi metr od levé tyče brány domácích. V 77 minutě doslova zazdil El Ňino nadějný brejk. Za dvě minuty tečovanou střelou střídajícího Babela, který nahradil Crouche, opět vyloudil povzdech zaplněných tribun. Ze dvou následných rohů domácí nic nevyužili. V 83 minutě provedl Theo Walcott neuvěřitelnou akci, prošel celým hřištěm a naservíroval míč na nohu Adebayorovi a ten v pohodě vyrovnal.

Ihned z rozehrání posoudil švédský sudí zákrok Tourého na pronikající Babela faulem, za který dostal stoper hostí žlutou kartu, faulem. Steven Gerrard se nemýlil a uragán radosti opět vytřískl.V 91 minutě si „žolík“ Babel naběhl na dlouhý míč a přesprintoval unaveného Fabregase a střelou po levé ruce Almunii zápas rozhodl. Liverpool se tak opět střetne s Chelsea v semifinále UEFA Champions League.

Liverpool: Reina, Carragher, Skrtel, Hyypia, Aurelio, Gerrard, Alonso, Mascherano, Kuyt, Torres (Riise, 87), Crouch (Babel, 78)
Arsenal: Almunia, Toure, Gallas, Senderos, Clichy, Eboue (Walcott, 72), Flamini (Silva, 41), Fabregas, Diaby (Van Persie, 72), Hleb, Adebayor
Bližší informace o zápase naleznete ZDE:

Více informací o Liverpool FC naleznete na lfcway.com.

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

m.b.l.f. / FotbalPortal.cz / Jakub Košťan / bbc.uk

robo37 - 19.04. Odpovědět

LIVERPOOL LIVERPOOL LIVERPOOL LIVERPOOL LIVERPOOL

robo37

Proč tu píšete take slohovky kdo to má číst ručně stručně!

Bazilisek22

Podívejte se na to očima nezaujatého diváka: Liverpool jsou kurwy zasraný protože ta pencka neměla bejt vůbec neim kde ji ten švédskej dement viděl a jestlii ji teda písk tak to bylo úplně to samý jako zápas předtím zákrok na Hleba a tro si jmyslím že bylo ještě evidentnější. Prostě Liv. nemá v semifinále co dělat!!!!!!!!!!! Smajlík 15 Smajlík 15 Smajlík 15 Smajlík 15

Nejzbach

a ty zase tady prej nezaujatý divák to mas byt ty jako jo??? sak se podivej co pises

Blazzy11
west29 - 10.04. Odpovědět

1.walcott borec?to je prehnane ne?kym sa theo rozcicoval na anfielde sa hralo dobru hodinu.prisiel 20minut pred koncom a ze prebehol 90metrov a obisiel 5liverpoolcanov tak na to treba fakt talent od boha!!!2. ak niekto bezi v rychlosti staci maly tukes a ide k zemi,vid priklad babel 3.nezabudajme ze LFC vyhralo 4:2 nie tesne 3:2 to znamena ze je zbytocne rozoberat sporny moment faulu ci nefaulu na babela.... Smajlík 1 4.viem najdu sa aj taky ktory su zalozeny na teorii CO KEBY...(nebola penaltata,henry ostal v londyne,roman a. nefajcil borisa j.,hitler zil v 13.storoci)ta pre tych mam odpoved......liverpool by vyhral na penalty lebo by sme kopali o jednu penaltu viac ked uz sme podplatili toho rozhocu,chapes?

west29
ARSENAL - 10.04. Odpovědět

Ten slogan BOREC NA KONEC ti asi nic neříká...teda pokud ses nedíval ve středu na sportovní noviny na NOVĚ a tam to byl Theo. A pokud chceš diskutovat o tom čtvrtém gólu, tak to bylo logické vyústění té nafilmované penalty. Nebo si myslíš že Fabregas, který jako jediný bránil Babela, hraje stopera??? Mi jsme totiž potřebovali vyrovnat. Liverpool vyhrál a k tomu jim jako fanoušek ARSENALU gratuluju, ale pokud Liv.postoupí do finále, na což určitě nemá, tak tam nás pomstí HENRY. Smajlík 17 ARSENAL 4EVER Smajlík 17

ARSENAL
Cornero - 10.04. Odpovědět

Koukam ze nekteri fanousci Liverpoolu naprosto ztratili soudnost. Machrovat vymyslenou penaltou a pak naslednym golem kdy Arsenal par minut do konce musi dat gol to fakt chce silny nervy. Vzdycky sem vam proti Chelsea a Arsenalu fandil ale po tomhle doufam ze si s vama vytre Chelsea prdel nebo nekdo ve finale.

Cornero

kuwa co to tu meleš Smajlík 5 a ten poslední gol vyplynul ze situace Smajlík 7 moseli sme to pak otevřít takže to bylo těžko...myslím že za stavu 2:2 bez tej pentle bysme si to pak pohlídali Smajlík 6

cristiano

ale ti zmrdi arsenalský neumí hrát fotbal a babel jak doběhl fabregase cha cha Smajlík 5

Cassilas

man to ted zvládne za nás Smajlík 5

cristiano
KOnev - 10.04. Odpovědět

Preco by sme nemali na to postupit do finale.V LM hra liverpool ovela lepsie ako v lige a posledne vysledky v LM ukazuju ze v pohode mozme ist az do finale nemusis tu rozpravat hovadiny za to ze ste prehrali.

KOnev
west29 - 12.04. Odpovědět

tolko dementov na jednej strane...musim to rozpisat lebo par dementov ktory navstevuju tuto stranku bohuzial nevedia citat medzi riadkami,co na vek 15-16rocneho studaka zas nie je tak nezvycajne!!!ale podla par jedincov si mal ten sved pozriet najprv zapas na emirates na videu a potom ist piskat ten zapas na anfielde,ze?a kedze jeho kolega neodpiskal faul na emirates tak uz LFC by nastupoval s handicapom lebo minuly zapas proste bol ukrateny o penaltu tak teraz by mal byt ukrateny LFC,ale dementi tak to nie je!!!toho sveda vobec nemusi zaujimat aky priebeh malo stretnutie na emirates ci rok alebo pol storocia predtym.....ale to vam asi nedochadza vy dementi tupy co tu vykladate o tom preco ked na emirates nebola penalta preco bola na anfielde.nepoviem nic nove ze futbal nie je matematika kde plus a plus = plus.ten rozhodca moze byt kludne obycajny bankovy uradnik,ktoreho nezaujima dianie na futb.travnikoch zaujima ho len to aby co najlepsie odpiskal to svoje stretnutie...nemusi ho prave bavit futbal mozno ma ine hobby (napr.rozdavat si to s cristianom r. raz zo zadu a raz spredu....),ale to je uz nechajme na jeho svedomie,lucim sa so vsetkymi dementami s pozdravom DEMENTI VSETKYCH KRAJIN SPOJTE SA!!!

west29
Horda - 09.04. Odpovědět

no crouch odved solidní výkon...chce hrát:)

Horda
ARSENAL - 09.04. Odpovědět

Smajlík 18 Theo Walcott Smajlík 18 ...BOREC NA KONEC... Smajlík 17 ARSENAL 4EVER Smajlík 17

ARSENAL
KOnev - 09.04. Odpovědět

Boli sme lepsi v druhom zapase my nemozme za to ze Gunners su tak neschopny a v prvom zapase nam nevedeli davat goly.Vyhovarat sa teraz na spornu situaciu je trapne.

KOnev

tak ty konvo je upne jedno že jsem doma remizovali 1:1 když sme potom ke konci zápasu dali postupového gola Smajlík 5 říká ti to neco!??ale protože náký kokot pískne v tak důležitém momentu těsně před koncem tak sporný moment sme nepostupili Smajlík 14 daj si to do souvislosti!hraje se to na dva zápasy a nigde neni napsané že doma se musí vyhrát...na anfieldu sme na postup rozhodně meli!

cristiano

Taky je futbal penalta bola odpiskana a hotovo.Co odpiska rozhodca to plati.

KOnev

mno je to tak ale možná sme zaslužili víc Smajlík 11 bylo to všechno sporné a střašně sa o tom moc píše

cristiano
dEst - 09.04. Odpovědět

pravda penalta sporná. Stejně jako na emirates stadium. Hodně mluvíte o podobnsti těch zákroků. Podle mě nešel Babel z pohledu jiný kamery tak obětavě k zemi jako Hleb, ale záleží na rozhodčím. Jiný rozhodčí jiný metr. Zápas jinak parádní. Pěkné goly. bohužel posledních 20-30 minut arsenal fyzicky odešel ( 3 zápasy v podstatě bez větších změn se nejají zvládnout) bylo to vidět v pressingu.Běhal pak jen Walcott. LFC furt napadali rozehrávku AFC a ki ničemu je nepustili. Myslím, že byste něměli zoufat gunneři.Mohli ste to rozhodnout doma. Máte nadějný tým, jen ho chce o pár hráčů rozšířit. YNWA Smajlík 17

dEst

je to hnus číst vaše komentáře!! penalta měla jednoznačně být asi nemáte oči ale stačí se na to podívat z jiné kamery či pohledu!! i když beru v potaz to že na hleba mela byt v minulim zapase tak tak to arsenalu nebylo nic platny meli doma vyhrat a nespolihat na penaltu!! Liverpool druhej poločas jasně přehrával arsenal takže zaslouženě vyhrál!!

Gerrardek
Aaron - 09.04. Odpovědět

No asi nemáš oči ty Gerrardku

Aaron
Cornero - 09.04. Odpovědět

Aha takze Arsenal kterej mel penaltu kopat se na ni nema spolehat zatimco Liverpool kterej se dal dostal pomoci penalty si postup zaslouzi. A vubec nejses zaujatej.

Cornero

Babel simulant? Ok, tak si sežente, kolik ten Toure váží, pak si sežente chlápka, který váží stejně, nechte ho, aby vám při běhu skočil na záda a uvidíme, jestli si ještě budete dál myslet, že Babel je simulant

SallyTorres
willi - 09.04. Odpovědět

jo, kdyby ale spadnul toure, mohl odejit babel, pred padem ho totiz jeste prastil loktem do bricha, no s takovym chlapkem to nehne a byl by za simulanta, kdyby byl misto babela crouch, ten by taky nespad

supi - 09.04. Odpovědět

Babel byl faulovanej ale pře vápnem, ve vápně spadnul sám, No tak ¨Liverpoolu v obouch zápasech jak s Interem tak s Arsenalem pomoch rozhodčí, vymyšlené karty pro Inter a penalta pro Liverpool když neni a por Arsenal když je jasná tak se nepíská Liverpool Smajlík 14 Smajlík 14

supi
misdo - 09.04. Odpovědět

tak vyspal som sa kludny este nie som ale skonstatujem len jedno...je tazke byt fanusikom :D hlavne na nervy a to sa asi zhodneme seci nech si kazdy fandi kto sa mu paci proud to be gunner Smajlík 17 ps-bohuzial sa na to zabudne ale aj ked som vyskakoval nema cenu sa viac hadat historia sa pytat nebude

misdo
Marty - 09.04. Odpovědět

Arsenal letos nezíská ani jednu trofej Smajlík 11 a to po začátku sezóny měl sebevědomí na zisk hned několika trofejí,ale nějak nezvládly konec sezóny. Vítězství v LM přeji Liverpoolu

Marty
ojakub - 09.04. Odpovědět

1.věc: Měla se dívat Slavia, jak se fandí a jak se kopou pencle Smajlík 7 a 2. - Nechápu jak můžete říkat že Babel je simulant, když byl faulován! Před Walcottem smekám, tj, ale! Penalta to nebyla protože ji rozhodčí nezapískal, tak už se nemá cenu o tom dohadovat, jinak se mi líbil názor Beránka, ketrý navrhoval, že to měl pískat anglický sudí. A pak kdyby se ta pencle nekonala, tak nikdo nevíte co by se stalo, ale myslímsi že Liverpool byl zdravě naštván, šel do toho a ještě by vyhrál. Smajlík 8

ojakub

penalto to nebyla a navíc faul na Hleba na Arsenalu byl jasně penaltovej

Smajlík 5 ty si myslíím komik Smajlík 5 ade vystřelil postup společně s walcotem Smajlík 5

cristiano
GLUM - 09.04. Odpovědět

JJ Babbel je simulant a jak v nastaveni bezel na branu mel mu fabregas dat kosu aspon neco by bylo na zlepseni nalady Smajlík 2

GLUM

U Fabregase bych se ani nedivil kdyby mu dal kosu. Koneckoncu na prvni fotce je videt jak ho "ciste" brani.

Cornero

přesně Liverpool je banda zmrdů v čele s Kuytem a Babelem

To říká ten, který má bandu ubožáků a lemplů, kteří nedokážou porazit ani blbou Alnmérii Smajlík 5 Smajlík 3 Smajlík 3

ojakub

ale ty si banda zmrdů

pepik 82

to víš my nepodplácíme rouhodčí jak vy

valencia ide dolu vodou a tvoj triezvy usudok tiez...

west29

Arsenal Liverpool-skoda ze sem nevyhraly ale myslim si ze tak akcni a atraktvni fotbal sem dlouho nevidel a asi videt nebudu Smajlík 10

GLUM

Babel je simulant

Fanoušci velklubů poznali jaké je to poškodit jejich tým :)Ani mi to nevadí...jen škoda, že rozhodčí takhle ovlivní zápas...byl po dlouhé době pěkný fotbal v Money League

Aaron
janoas - 09.04. Odpovědět

Vic by sa mi páčilo keby poškodili velký klub v súboji s klubom malým,,,,

janoas
Devlin - 09.04. Odpovědět

V obou zápasech bylo k vidění spousta fotbalovýho umění.Bohužel se ale klíčovými muži stli sudí.Je fakt že se stane aby někdo v lize nepískl a nebo naopakl pískl něco špatně.Je ale určitě k uzoufání fanoušků Arsenalu že týden po tom co celá evropa řešila jestli je potažení za rameno ve vápně faul i v anglii pískne sudí v dalším zápase pecku za něco ještě spornějšího.Trošku víc sem prožil ale trauma Fabregase kterej po cca 11 kilometrech v nohách měl na konci stíhat Babela,nemuselo k tomu vůbec dojít.

Devlin

a blbej almunia si couvne a az potom se rozhodne vybehnout, takhle by golman ktery chyta v takovym klubu jako arsenal urcite chytat nemel, lehmann by podle me zareagoval lip...

willi
tunak - 09.04. Odpovědět

Čtvrtej gól - Fabregs byl nedůraznej už jen z frustrace. Penalta nebyla, nebyla dkonce ani podle fotbalových pravidel, podle nichž se stejně nepíská. Rozhodčí může udělat chybu, ale dělají jich moc. A jakto, že po posledních dvou MS nikdo nic neudělal? Smajlík 14 Smajlík 15 K zápasu - pěknej fotbal, Arsenal trochu odešel, příliš se stáhl, Torres dal pak parádní gól a vypadalo to už rozhodnutý, ale Walcott předvedl něco neuvěřitelnýho, nadchl mě jeho rozhled, když po devadesáti metrech běhu dával balón pod sebe na Adebayora a ne na spoluhráče v offsidu. A pak si to Arsenal zkazil sám,viděli se už v semifinále a Babel toho využil, jakým způsobem, o tom se bude mluvit, ale penalta to nebyla určitě, protože chalepc padal ještě dřív, než že s Tourém srazil a pro pentli si prostě šel. Čtvrtej gól už nemá cenu komentovat. Fabrégas opravdu nebyl moc vidět, ale pár momentů měl, střed zálohy Reds ovšem dominoval, což bylo znát především po Torresově gólu, kdy Arsenal nebyl schopný dostat Reds pod tlak. Myslím, že Rosický jim chyběl opravdu hodně, ačkoliv Diaby dal taky parádní gól. Nic moc nehrl Adebayor, ale to mě nepřekvapuje. Všimněte si al, že do vyrovnávacího gólu Hyypiëho byl obraz hry úplně opačnej, Liverpool se nemoh dostat do zápasu. Psychika hráčů je až směšná, jsou jak malý děti. Pěknej zápas, pěkný góly, ale kromě gólů Arsenalu vlastně nic moc extra a rozhodla pentle, která nebyla, což aštve asi každýho. Sám jsem nepřál nikomu, ale ta penalta mi úplně zkazila dojem ze zápasu.

tunak
gravis - 09.04. Odpovědět

Tenhle zapas by si mel Platini poustet kazdej vecer pred spanim a pak teprve vymejslet naky kraviny o poctu cizincu v klubech.

gravis
Sendi - 09.04. Odpovědět

amen

Sendi
Messi1 - 09.04. Odpovědět

Liverpool zaslouženě postoupil. Arsenal bohužel nemá takovou formu jako na začátku sezony a opět se to projevilo. Slabší výkony Fabregas, Senderos a navíc se zranil Flamini...Zabiják Torres a penalta byla jasná, takže se není o čem bavit.

Messi1

to byl fotbal,ty jo,takhle to má bejt,sice sem se ,jak to bylo jedna-jedna,těšil na penalty,ale tohle bylo lepší,myslím si ale a nevím jestli oprávněně,že arsenal si nezasloužil tak úplně prohrát,možná mu v prvním zápasa byla upřena penalta a včera zase celkem přísně nařízená,tahle série byla celkem o štěstí, třeba chealsea to bylo vo něčem jiném, ta dominovala...komu byste vůbec přáli pohár??????????mě je to celkem jedno,ale možná united,nevím

(-:DEJF:-)
Košty - 09.04. Odpovědět

výborný zápas a ještě ta atmosféra... měli se dívat pražský hovada, co dělali v derby bordel, jak se fandí. Takhle má podle mě vypadat fandění Smajlík 18

Košty
Laneey - 09.04. Odpovědět

výbornej zápas, match velmi kvalitní , přestřelka kterou málokdo čekal Smajlík 7 se smutným koncem pro Arsenal Smajlík 13 , ty jo držela jsem klukům palce, bohužel , ta penalta byla "osudová" Smajlík 11 Liverpool mám celkem ráda, nevadí mi, ale včera jsem samozřejmě fandila Arsenalu Smajlík 11 , Theo Walcott ale včera jednoznačně hrdinou, je neuvěřitelný co ten mladý kluk dokáže, přesprintovat celé hřiště s balónem u nohy přes 4 hráče Liverpoolu, no paráda, mrzí mě že to Kanonýři nedotáhli do vítězného konce, zápasy byly velmi vyrovnané,štestí měl na své straně včera Liverpool Smajlík 10 Smajlík 19 Jinak jsem moc šťastná z postupu Chelsea přes ty prokletý Turky no to zaplať pánbu Smajlík 2 Smajlík 7 Smajlík 19

Laneey

mrzí mě že liverpool postoupil díky hodně sporné penaltě Smajlík 11 ,měli to vyhrát jinak Smajlík 7 ,ale za tyden si nato nikdo nevzpomene a finále se blíží, stejně tak jako pohár nad hlavou Smajlík 7 Smajlík 17 Smajlík 18 jedem Live Smajlík 17

thomisek93

Ale Fabregase při čtvrtém gólu mi bylo hrozně, hrozně líto

SallyTorres

Wow, to byl prostě mazec Smajlík 3 První poločas docela o ničem, ale ten druhý!!! Arsenal mě dost zklamal, přišlo mi, jakoby si Liverpool s Arsenalem vyměnil dresy! Najednou hrál Liverpool super. Torres je Bůh. Celou dobu ho tam ani skoro nevidím a pak takový pěkný gól Smajlík 17 . Ale na druhou stranu musím uznat, že to nejhezčí ze zápasu bylo sólo Walcotta, no to bylo...prostě neuvěřitelné, obránci okolo jenom padali, kdyby takhle hrál pokaždé, rozhodně nezačíná zápas na lavičce. Zato Fabregas včera nehrál nic, ale tak nemůže v každém zápase tak dobrý jak povětšinou. PS: Penalta byla zasloužená

SallyTorres

nemylím si žeby fabregas nic nehrál Smajlík 11

cristiano

Jako smekám před Walcottem Smajlík 18 přeběhnout celé hřiště obejít 5 protihráčů a nahrát na gól to je fakt paráda Smajlík 7 Všichni kritici musí uznat že to bylo světový Smajlík 18 Nějakej Bojan Krkic si může jít válet šunky Smajlík 3

West Dave 8.1
chmelo - 09.04. Odpovědět

Pises ze nejakej Bojan Krkic. Myslim si ze uz len to co ten chlapec dokazal este ked nehral za Barcu je neuveritelne. Treba si to dobre pozriet. Mozno budes prekvapeny ked si ich porovnas. Walcott je dobry hrac no nevie sa presadit v tak silnom kadry. Je mlady ale vela krat urobi jednoduche chyby. Obaja su talenti no prilis mlady. Az cas ukaze ci z nich budu skvely futbalisti.

chmelo
nani - 09.04. Odpovědět

presne jak sem cekal arsenal dostal a jede domu s brekam dobre jim tak Smajlík 4

nani
Forpsi - 09.04. Odpovědět

Liverpool ještě všem ukáže jak umí hrát Smajlík 2 A třeba se dostane i do finále Smajlík 7 Prostě Liverpool je njelepšíííí Smajlík 6

Forpsi

Umí hrát akorát tak divadlo... Smajlík 17 ARSENAL 4EVER Smajlík 17

ARSENAL

Penalta nepenalta liv by vyhrál...

Mr. Chelsea

tak leda hovno!!asi ti nedošlo že adebayor v ten moment vystřelil postup!!??? Smajlík 5 nebýt toho kokota co to pískl tak jdeme dalééj!!

cristiano

Liverpool malo šťastie, lebo švédsky rozhodca Fröjdfedlt je K...T !!!! ,taká penalta sa len na dedine (ne)píska... Smajlík 14 , ľusdká demencia rozhodla nádherný zápas.. Smajlík 11 .......The Gunners Smajlík 18

frankie99

a ten stvrty padol do prazdnej brany,alebo rozpises zase teoriu o tom co by sa stalo keby napr.,nestupila ludska noha na mesiac....

west29

Sice Arsenalu nefandim ale aby v jednom zapase nepiskli jasnej faul rukama a pak piskli takovyhle dejme tomu nabehnuti spis telem tak to je fakt k nasrani. Tenhle postup je pouze prace rozhodcich kteri ovlivnili dvojzapas zpusobem co se jen tak nevidi. P.S. Jinak musim smeknout pred Walcottem za to nadherny solo pres cely hriste kdy ustal nekolik faulu a pak presne prihral. Nebejt pitomyho rozhodciho tak patri veskera pozornost jemu.

Cornero

mrzí mě že tohle su stává i na té nejvyšší urovni.. kdo viděl před týdnem zákrok na hleba a dnešní na babela.. můžu říct jedno: fanoušci arsenalu nejsou zklamaní,jsou bezmocní..

bergkamp
Sushi - 09.04. Odpovědět

Good match, very good. Góly, průběh, konec. Dobře Live.

Sushi

gunners Smajlík 13 Smajlík 13 to je škoda jak hrom!!a ty rozhodcovja škoda sa bavit!!!penatla měla být když sa hrálo na emirátoch ale toď toto!!?? Smajlík 11zaslužili sme postup

cristiano
KaPi - 08.04. Odpovědět

Klobrc dolů před Liverpoolem! Arsenal zase předvedl, že většinou zápasy dohání na konci, což se mu ale dneska nepovedlo, i když jsem v 84. minutě myslel, že jim to zase vyjde, jako většina jejich gólů z 90. minuty... Smajlík 1 Smajlík 18