Zpět na » Liga mistrů » Římané s vítězstvím spokojeni

Liga mistrů - Římané s vítězstvím spokojeni

Římané s vítězstvím spokojeni © -

0

Líbilo se

20.02. - FotbalPortal.cz vám přináši ohlasy trenéra a hráčů AS Řím na úterní střetnutí Ligy Mistrů. AS Řím doma otočil vývoj zápasu s Realem Madrid a vyhrál 2:1. Zajistil si tak dobrou výchozí pozici do odvety, kde bude Giallorossi stačit uhrát remízu.

AS Řím 2:1 Real Madrid

Francesco Totti:Bylo to krásné a zasloužené vítězství. Já jsem do něj bohužel šel s horečkou, v průběhu devadesáti minut jsem se cítil pořád hůř. Zvracel jsem před zápasem a pak i na antidopingových testech. Radost z vítězství ale tyto útrapy přebíjí, i když dobře víme, jak těžká bude odveta na Bernabeu.

Luciano Spalletti:Chlapci ukázali, že takticky vyspěli, po obdržené brance jsme nezačali bezhlavě útočit.“ - naráží Luciano Spalletti na loňský zápas s Manchesterem United, kdy se tým po rychlém obdrženém gólu bezhlavě vrhal do útoku a odvezl si debakl - „Počkali jsme si a průběh zápasu ukázal, že jsme udělali dobře. Byl to krásný zápas, oba týmy hrály dobře. Oni mají skvěle zažité herní automatismy, my jsme dobře využívali rychlé protiútoky. S výsledkem jsem spokojen.

Rosella Sensi:Byl to těžký zápas, tým ukázal bojovnost a vnitřní sílu. Hrát s Realem není nikdy jednoduché, schopnost zareagovat na nepříznivý vývoj nám dává sílu do odvety. Důležitá pro nás byla podpora publika. Diváci jsou vždycky skvělí, ale dnes byli výjimeční. Na Bernabeu to bude těžké, zůstáváme nohama na zemi, ale víme, že jsme silní. Mancini dal krásný gól, stejně jako Pizarro, blahopřeji všem našim hráčům. Jak dopadne odveta? Nelze dělat předpovědi, nedělala bych je, ani kdybychom prohráli.

De Rossi:Nebáli jsme se. Nebylo to s Realem snadné, hrají skvěle. Je obtížné se jim přizpůsobit, měli štěstí při prvním gólu, ale my jsme reagovali výborně. Získali jsme důležité vítězství, poučeni minulostí. Tým dospěl, výsledek je stejný jako loni s Manchesterem. Na Bernabeu budeme muset být velmi koncentrovaní. Co bylo pro výhru důležité? Hráči.“

Philippe Mexés:Není důležité, jestli Realu chyběli hráči. Jsou obecně nebezpečným mužstvem. My jsme zápas dobře kontrolovali. Bylo to velmi delikátní utkání, velmi těžké. Jsem šťastný za fanoušky, nebylo to snadné po vedoucím gólu Realu. Celé mužstvo odehrálo skvělé utkání. Oni jsou všichni výjimeční hráči. Mrzí mě, že Inter prohrál, je o italský tým a v pohárech mezi námi není soutěž. V sobotu v Turíně jsme byli trochu mimo, mluvili jsme pořád o Realu a nemysleli jsme na Juve, a také jsme zápas pokazili. Teď pojedeme do Madridu se stejnou vůlí po vítězství jako dnes , se stejnou odhodlaností. Co pro mě znamená hrát proti hvězdam Realu? Snažím se odevzdat vše a hrát dobře.

Amantino Mancini: To co se stalo s Manchesterem se nebude opakovat, odehrajeme velký zápas i v Madridu.

Ludovic Giuly:Měli jsme smůlu při Raúlově gólu, byla to první jejich příležitost. Diváci jsou pro nás vždy důležití. Jsem spokojený, i když v Madridu to nebude snadné. Budeme myslet na Real po ligovém utkání s Fiorentinou.“

Marco Cassetti:Hráli jsme o mnoho lépe než v sobotu s Juventusem. Liga Mistrů ti dá speciální motivaci. Bylo nutné vyhrát, lepší by o bylo bez obdržené branky, ale měli jsme sílu zvrátit výsledek. Velmi dobrou práci odvedl De Rossi“ - asi nejlepší hráč na hřišti -, „který uprostřed hřiště pomáhá celé obraně. Daniele je skvělý hráč, ale jistě nejsem první, kdo si to myslí. Vítězství nám dává morální sílu do budoucna, porazit Real Madrid není málo.

Fabio Cannavaro: (Real Madrid)Dnes jsme mohli získat něco víc, měli jsme několik šancí a rozhodčí přehlédl penaltu na Drentheho, ale důležité je dát venku gól. Chyběl nám Robinho, který je klíčový pro naši křídelní hru. Samozřejmě, když zkazíme takové šance, není to nejlepší večer, ale snažili jsme se vyhrát a to je známka sílu tohoto týmu. Řím má výborné protiútoky, na které jsme však ve Španělsku zvyklí. Co se týče odvety, věřím Realu, protože máme dost silný tým na to, abychom uhráli dobrý výsledek. Totti změnil svůj způsob hry, je z něj už čistokrevný útočník. Ale stále zůstal hráčem, který když má balón, způsobí soupeři problémy. Byl u obou gólu a je velice důležité pro tým AS. Když má míč, jde z něj strach.

Více informací o týmu Real Madrid naleznete na real-madrid.cz

Více informací o týmu AS Řím naleznete na as-roma.cz

Kam dál?

Jakub Košťan / Michal Šušák / ilromanista.it / romanews.it / fifa.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
SUSIsr - 20.02. Odpovědět

dajjjeeeeeeee bellissimi.. grazie roma che ci fai sognare Real - vyborny tym, je stale velkym favoritem

SUSIsr
xRAULx - 20.02. Odpovědět

pojdete do prdele

xRAULx
Maty - 20.02. Odpovědět

Ty si vážně dítě..

Maty
Sushi - 20.02. Odpovědět

Grandissimi!

Sushi
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články