Zpět na » Liga mistrů » Werder se nyní zaměří na Pohár UEFA

Liga mistrů - Werder se nyní zaměří na Pohár UEFA

Werder se nyní zaměří na Pohár UEFA © goal.com - Thomas Schaaf

0

Líbilo se

12.12. - Werder Brémy ve včerejším zápase Ligy Mistrů prohrál na hřišti Olympiakosu Pireus 0:3 a skončil tak v základní skupině Ligy Mistrů na třetím místě a pozornost kouče Thomase Schaafa tak nyní směřuje pouze k Poháru UEFA.

Dvě branky Ieroklise Stoltides a jeden gól Darka Kovačeviče zajistili Olympiakosu historický postup do osmifinále Ligy Mistrů na úkor německého celku. Werder se tak v Poháru UEFA připojí k Bayernu Mnichov, Leverkusenu a Norimberku.

" Náš problém byl v tom, že jsme se nedostali po psychické stránce z první inkasované branky, kterou jsme obdrželi velmi brzo," míní Thomas Schaaf. " Nedostali jsme se do potřebného tempa a zahodili několik velkých šancí, navíc se nám pak štěstí otočilo zády. Ve druhé půli jsme se zlepšili, ale opět jsme nevyužili šance, které jsme si vytvořili. Poté jsme dostali druhou branku. Zaplatili jsme za naše chyby v obraně, prohráli mnoho osobních soubojů a výsledek je nakonec takový, jaký je. "

" Zkoušeli jsme více útočit, protože pouze vítězství by nám zaručilo postup dál. V Lize Mistrů nedostane nikdy nic zadarmo a to se ukázalo i v této skupině. Měli jsme několik dobrých okamžiků, ale převládá spíše zklamání, navíc jsme obdrželi až příliš mnoho gólů. Nyní se musíme soustředit na Pohár UEFA, ve kterém chce dojít co nejdále. Musíme se poučit z našich chyb. "

Kam dál?

Jakub Košťan / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články