Zpět na » Liga mistrů » Červené diamanty zářily na Toyota stadium

Liga mistrů - Červené diamanty zářily na Toyota stadium

Červené diamanty zářily na Toyota stadium © - Radost v řadách japonské Urawy

0

Líbilo se

10.12. - Hráči celku Urawa Red Diamonds, jenž se dostal na Mistrovství světa klubů jakožto držitel titulu v lize pořadatelské země, zvítězili ve čtvrtfinále nad íránským Sepahanem 3:1 a zajistili si tak účast v semifinálových bojích, kde už na ně čeká zástupce evropské kopané, AC Milán.

Japonské mužstvo od prvních minut tvrdě pracovalo a jasně přehrávalo svého soupeře, který se chtěl pomstít za poslední střetnutí s týmem ze země vycházejícího slunce - to proběhlo před necelým měsícem, Urawa tenkrát na úkor Sepahanu získala prvenství v AFC Champions League, asijské obdobě naší Ligy mistrů.

Po půlhodině hry muži v červených dresech konečně zužitkovali svůj tlak. Takahito Soma našel volného Nagaie přesným centrem a útočník s číslem devět na zádech posunul domácí do vedení.

Druhé dějství nám nabídlo podobný obrázek jako to první a po necelých deseti minutách hry Brazilec Washington překonal Mohammada Savariho podruhé.

Zhruba čtvrt hodiny po Washingtonově brance přišel i gól s pořadovým číslem 3. Nešťastník Hadi Aghily srazil letící balón do vlastní sítě a připsal si tak již druhý vlastní gól na letošním Mistrovství světa klubů, poprvé se mu to povedlo proti novozélandskému Waitakere United.

Cenou útěchy se pro tým z Blízkého východu stala trefa Mahmouda Karimiho, jež přišla deset minut před koncem a stanovila podobu závěrečného skóre na 3:1.

Souhrn:

Urawa - Sepahan 3:1 (1:0)

Branky: 32. Nagai, 54. Washington, 70. Aghily (vlastní) - 80. Karimi

Rozhodčí: Codjia (Benin)

Diváci: 33 263

Urawa: Tsuzuki - Tsuboi, Tulio, Nene - Hosogai, Suzuki, Soma, Hasebe (90. Okano), Abe - Washington, Nagai (73. Ono)

Sepahan: Savari - Aghily, Mujiri, Bengar - Bahadorani, Jafari (46. Beyet), Abolheil (78. Loveinian), Ridha - Seyed Salehi, Bello (46. Karimi)

Kam dál?

Jakub Skřivan / fifa.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články