Zpět na » Liga mistrů » Celtic a Šachtar dnes o postup

Liga mistrů - Celtic a Šachtar dnes o postup

Celtic a Šachtar dnes o postup © uefa.com -

0

Líbilo se

04.12. - V dvou předehrávaných utkáních posledního skupinového kola Ligy mistrů přivítá AC Milán Celtic Glasgow a Benfica pojede do Doněcka.

Skupina D se předehrává kvůli účasti AC Milán na mistrovtví světa klubů. Již s předstihem tedy budeme znát kompletní tabulku skupiny D. Milánské AC už má postup jistý, zbývající místo obsadí jeden z dvojice Šachtar, Celtic.

AC má také ještě o co hrát, v případě prohry se Celticem by totiž v tabulce skončilo druhé, což by bylo méně výhodné při losu osmifinále. Celtic může ještě pomýšlet i na první příčku, na San Siru ale bude zajisté rád i za bod, který by mu zajistil postup. V zápase se v dresu AC představí i čerstvý držitel Zlatého míče Kaká.

Šachtar Doněck potřebuje k postupu zaváhání Celticu a zároven své vlastní vítězství. Jestliže Doněck zvítězí a Celtic v Miláně prohraje, postupuje ukrajinský celek. Benfica, se kterou se Doněck střetne, však má také o co hrát. V případě vítězství se portugalský celek posune na třetí příčku zajištující Pohár UEFA.

Kam dál?

Aleš Dvořáček / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
lkj - 25.12. Odpovědět

.?:. .?:. .?:. škoda ze sachtar nepstoupil

Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články