Zpět na » Liga mistrů » Arsene Wenger potresán disciplinární komisí UEFA

Liga mistrů - Arsene Wenger potresán disciplinární komisí UEFA

Arsene Wenger potresán disciplinární komisí UEFA © -

0

Líbilo se

29.11. - První trest pro francouzského kouče zní: jeden zápas bude chybět na lavičce svého týmu v zápase Champions League.

Disciplinární komise UEFY potrestala Arsena Wengera za porušení pravidla o technické zóně - určené pro trenéra/asistenty v zápase Ligy Mistrů v Seville.

Wenger byl v zápase vykázán poté, co si vehementně stěžoval u rozhodčího Braamhaara na přihrávání soubojů s hráči Arsenalu a zdržování hry domácího Jesuse Navase.

Další roztržku zapříčinil Wenger poté, co se ještě střetl s čtvrtým rozhodčím, když odmítl odejít na tribunu a zůstával za reklamními panely z lavičkou.

Prvním trestem pro Wengera tedy padl - zápas proti Steaue bude muset odsedět na tribuně.

Navíc mu hrozí dodatečné potrestání v podobě prodloužení trestu nebo finanční sankce, protože případem, kdy odmítal opustit hrací plochu se bude komise ještě zabývat a to právě po zápase se Steauou.

Mluvčí UEFY se k případnému dodatečnému trestu vyjádřil takto: "Případ pana Wengera bude projednáván ještě jednou, v jeho případě mluví ale pravidla jednoznačně. Pokud jste vyloučeni z technické zóny, musíte ji opustit, což Wenger neudělal."

V případě prodloužení trestu bude tedy Arsene Wenger chybět svému týmu na lavičce i v zápase(ch) vyřazovací části Ligy Mistrů.

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Stanislav Horák / telegraph.co.uk, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Ten rád dělá problémy Smajlík 2

berbatov
Gooner - 29.11. Odpovědět

proti Steaue je to v pohodě, tribuna je jen asi o metr dál jak lavička... jestli dostane ještě něco navíc, bude to větší komplikace...

Gooner
Aaron - 29.11. Odpovědět

To je šašek

Aaron
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články