Zpět na » Liga mistrů » Virgil van Dijk doufá v další památnou liverpoolskou noc na Anfieldu

Liga mistrů - Virgil van Dijk doufá v další památnou liverpoolskou noc na Anfieldu

Virgil van Dijk doufá v další památnou liverpoolskou noc na Anfieldu © skysports.com, fotbalortal.cz - Virgil van Dijk

0

Líbilo se

11.03. - Tentokrát není výchozí pozice proti španělskému soupeři tak složitá, jako byla loni v semifinále s Barcelonou, ale i tak čeká na Liverpool velmi těžký oříšek. Uvědomuje si to i Virgil van Dijk, který burcuje Reds, aby zažili znovu další kouzelnou noc na Anfieldu. Dnes večer je na programu odveta osmifinále s Atléticem Madrid. Z hlavního města Španělska si Liverpool přivezl prohru 1:0.

Loni v květnu to byl extrémní úkol. Málokdo věřil, že Barcelona ještě může ztratit postup, když úvodní semifinále na Camp Nou vyhrála 3:0 a kráčela jasně do finále. Jenomže na Anfieldu zažila těžký knokaut. Po vítězství 4:0 slavil senzační postup pozdější celkový vítěz z Liverpoolu.

Teď přijíždí Atlético Madrid, další španělský protivník. I s ním to bude velmi obtížné. I když první výsledek nevypadá tak hrozivě. Los Colchoneros si vezou výhru 1:0. Je prakticky jisté, že Diego Simeone neupustí od své defenzivní taktiky a bude chtít co nejdéle držet bezbrankový stav, případně udeřit z ojedinělého brejku.

„Ani proti Barceloně nám lidé nedávali moc šancí. Půjdeme do zápasu se stejnými myšlenkami jako vždy. Budeme doufat, že vyhrajeme a že budeme hrát dobrý fotbal. Ale především musíme do zápasu vložit velkou míru vášně a tvrdé práce.“

„Musíme přimět každého, aby do toho šel od první sekundy do poslední. Může se stát, že může být Atlético lepším týmem, ale všichni chceme ukázat, proč si zasloužíme být v dalším kole.“

„Atlético bude tvrdým protivníkem, je to fantastické mužstvo. Jsou jedni z nejlepších v tom, jakým způsobem hrají.“

„Jsou agresivní a mají hromadu fantastických hráčů, kteří vás mohou kdykoliv udeřit.“

Liverpool momentálně není v tak úžasné formě, v jaké byl například ještě do poloviny února. Z posledních 5 soutěžních utkání hned třikrát prohrál.

Kam dál?

Více informací o Liverpool FC naleznete na lfcway.com.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články