Zpět na » Liga mistrů » Mourinho je frajer. Pochválil podavače míčů, který pomohl Tottenhamu ke gólu

Liga mistrů - Mourinho je frajer. Pochválil podavače míčů, který pomohl Tottenhamu ke gólu

Mourinho je frajer. Pochválil podavače míčů, který pomohl Tottenhamu ke gólu © FotbalPortal.cz - José Mourinho chválí rychlou reakci podavače míčů

0

27.11. - VIDEO José Mourinho je na své nové trenérské štaci nadále stoprocentní. Po víkendovém triumfu v londýnském derby nad West Hamem si připsal tříbodový zisk i v premiérovém klání na lavičce Kohoutů v Lize mistrů, byť se pro něj utkání s Olympiacosem Pireus nevyvíjelo zrovna ideálně.

Mourinhovi vstup do nového angažmá v Tottenhamu zatím vychází. Po výhře 3:2 nad West Hamem zaknihoval tři body i proti Olympiacosu Pireus v Lize mistrů. Díky tomuto triumfu finalista loňského ročníku postoupil do jarního osmifinále. Ačkoliv se střetnutí od začátku nevyvíjelo podle představ fanoušků londýnského klubu, když Spurs v 19. minutě prohrávali 0:2, nakonec favorizovaný celek duel obrátil a vyhrál 4:2.

Velký podíl na tom určitě má útočník Harry Kane, který vstřelil dvě branky. V 50. minutě vyrovnával na 2:2 a třináct minut před koncem stanovil svoji druhou trefou konečnou podobu skóre.

Nicméně první gól by možná ani nepadl, nebýt pohotové reakce malého chlapce, který podává míče. Díky němu mohl domácí Serge Aurier bleskově provést autové vhazování, po němž následovala přihrávka od Lucase Moury před branku, z níž Kane vstřelil gól na 2:2.

Dosaženou branku velmi emotivně slavil i portugalský manažer, který ale ani v návalu euforie nezapomněl na toho, díky němuž moha celá gólová akce vzniknout. U postranní čáry si našel "ballboye", plácl si s ním a následně i objal.

Určitě moc hezké gesto od legendárního manažera, které ocenili i fanoušci na sociálních sítích. „Ten gól padl jen díky tomu, že ho podavač míčů rychle hodil hráči, který měl vhzovat," připomíná tommygossx. „Gól - Kane, asistence - podavač míčů. Rychlé uvažování pomohlo Spurs vyrovnat proti Olympiacosu," okomentovala moment na Twitteru televizní stanice BT Sport. „Na tohle podavač míčů nikdy nezapomene. Gesto fair play od Mourinha," rýpl si do portugalského manažera uživatel Matt.