Zpět na » Liga mistrů » Sun, další posila pro PSV

Liga mistrů - Sun, další posila pro PSV

0

Líbilo se

12.01. - Holandský zástupce v Lize mistrů, PSV Eindhoven, zbrojí do vyřazovací fáze nejprestižnější evropské klubové soutěže. Dalším novým hráčem v mužstvu nizozemského celku je levý obránce Xiang Sun. PSV ho získala na hostování do konce sezóny.

Sportovní ředitel PSV, Stan Valckx, uvedl, že pokud bude půlroční hostování čtyřiadvacetiletého čínského reprezentanta úspěšné, klub mu nabídne tříletou smlouvu. Sun se k týmu pravděpodobně připojí na soustředění holandského mistra v La Manze.

Xiang Sun byl spolu se svým bratrem Ji Sunem v listopadu minulého roku v Nizozemí na čtrnáctidenních testech a nyní se hráč čínského klubu Shanghai Shenhua do PSV vrací, aby posílil defenzívu.

„ Rozhodl jsem se, že půjdu,“ řekl v týdnu Sun. „ Bude to pro mě dobrodružství. Je to také otázka cti. Jestliže přestoupím, mohu se stát prvním čínským hráčem v historii, který si zahraje Ligu mistrů. To by byl významný čin pro všechny všechny čínské fotbalisty, pro Shanghai a také pro Shenhuu,“ dodala nová posila PSV.

PSV Eindhoven, nizozemský mistr, se v osmifinále UEFA Champions League utká s londýnským Arsenalem.

/ uefa.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články