Zpět na » Liga mistrů » PSG se zlobí na Zidana: Je to otravné, koukej toho nechat

Liga mistrů - PSG se zlobí na Zidana: Je to otravné, koukej toho nechat

PSG se zlobí na Zidana: Je to otravné, koukej toho nechat © FotbalPortal.cz - Zinedine Zidane

1

Líbilo se

07.11. - Hodně rozzlobené je vedení Paris St. Germain na trenéra Realu Madrid Zinedina Zidana. Důvod je nasnadě. Francouzský kouč totiž měl zajít v komentářích ohledně případného přestupu Kyliana Mbappého do Bílého baletu dál, než by bylo záhodno a od sportovního ředitele klubu za to hned na dálku schytal políček.

Vypukla mediální válka? Je to dost dobře možné. Sportovní ředitel Paris St. Germain totiž na dálku vyhrožuje trenérovi Realu Madrid Zidanovi, aby si příště dával pozor na pusu nebo lépe vážil slova. O co vlastně šlo?

Francouzský kouč 13násobného evropského šampiona Zinedine Zidane na tiskové konferenci před středečním zápasem Ligy mistrů proti Galatasaray (6:0) poznamenal, že Mbappého sen byl vždycky hrát za madridský klub. „Je to on sám, kdo rozhodne o svoji budoucnosti. V tuto chvíli je hráčem PSG. Ale uvidíme v budoucnu. Vždycky říkal, že je jeho snem hrát jednoho dne za Real Madrid."

Po zápase PSG proti Bruggám, které francouzský šampion vyhrál 1:0 a dál dominuje skupině A Ligy mistrů, v níž ho se ztrátou pěti bodů následuje právě druhý Real, promluvil pro rozhlasovou stanici RMC sportovní ředitel PSG Leonardo a vůbec si nebral servítky v tom, že Zidanova slova byla nevhodně vyřčena.

„Upřímně řečeno, je to trochu iritující a otravné. A není to poprvé, co se to děje," řekl Leonardo.

„Myslím si, že není správný čas o tomhle mluvit. Mbappé má u nás smlouvu na dva a půl roku, takže mluvit o tom, co chce, o jeho snech, je to nekonečné...Ať už toho nechá, ať přestanou s podobnými řečmi," zlobil se brazilský sportovní ředitel PSG.

„Kylian je pro nás velmi důležitý hráč. Teď rozhodně není čas na to destabilizovat ho."

Podle deníku Le Parisien si je vedení PSG vědomo zájmu Realu Madrid a přestože má Mbappé smlouvu až do roku 2022, chce mu nabídnout nový, lukrativní kontrakt. Ten by mu měl zaručit podobný plat, jako má například Neymar (hovoří se o 35 milionech liber) a který by se mu jen stěží odmítal.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
metoee - 08.11. Odpovědět

Kurzové sázení - Tenisy, Velmi spolehlivé informace

www.nitexe.blogspot.cz

metoee
Ministr - 07.11. Odpovědět

Zidane nesympatickej člověk. Doufám, že ho brzo vyrazí.

Ministr
kochito - 08.11. Odpovědět

Ministr, nesympatickej člověk. Doufám, že mu někdo namlátí Smajlík 4 Smajlík 4

kochito
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články