Zpět na » Liga mistrů » Barcelona opouštěla Eden naštvaná. Hráči odmítli tiskovku, Messi nepozdravil fanoušky

Liga mistrů - Barcelona opouštěla Eden naštvaná. Hráči odmítli tiskovku, Messi nepozdravil fanoušky

Barcelona opouštěla Eden naštvaná. Hráči odmítli tiskovku, Messi nepozdravil fanoušky © culemania.com - Lionel Messi

8

Líbilo se

24.10. - Sice si připsala výhru, ale její výkon, zejména ve druhé půli, zůstal za očekáváním. Barcelona včera měla co dělat, aby proti pražské Slavii ve třetím zápase skupiny F Ligy mistrů udržela těsně vedení. V hlavách a myslích hráčů katalánského velkoklubu převládala frustrace a rozhořčení.

Barcelona v Sinobo Areně vyhrála. Ale žádná jízda to z její strany rozhodně nebyla. Za tři body může znovu děkovat především gólmanovi Ter Stegenovi. Nad jejím výkonem převládají spíše rozporuplné pocity.

Ostatně negativní dojmy zasáhly i samotné hráče po utkání. Žádný z hráčů se totiž nedostavil na pozápasovou tiskovou konferenci. Přitom UEFA požaduje, aby takovou povinnost splnil minimálně jeden z fotbalistů.

Dokonce někteří hráči neprošli ani mix zónou, místem, kterým jsou nuceni jít úplně všichni, bez ohledu na to, jestli dávají rozhovor, nebo ne. Například Lenglet se snažil tuto trasu obejít, ale byl nakonec donucen jít požadovaným směrem. Nicméně Messimu, Suárezovi, Albovi nebo Vidalovi se podařilo proniknout vedlejším průchodem. Podle vedení klubu byli hráči naštvaní a rozrušení.

Ačkoliv to včera byl pro Messiho další ze zápasů, jímž se zapsal do historie soutěže, fanoušci Barcelony jsou z jeho chování mírně rozpačití. Argentinský fotbalista dal gól už ve třetí minutě a stal se tak prvním fotbalistou, který vstřelil v 15 po sobě jdoucích sezónách Ligy mistrů gól. Nicméně po zápase, na rozdíl od ostatních spoluhráčů, nešel ke kotli barcelonských příznivců, kteří přicestovali do Prahy a zamířil přímo kabiny.

Že v barcelonském týmu není všechno úplně v pohodě demonstroval i gólman Ter Stegen v pozápasovém rozhovoru. Aspoň, že máme tři body. Myslím si ale, že budeme muset spoustu věcí společně probrat. Nehráli jsme tak, jak bychom měli hrát. To, co budeme probírat, si ale nechám pro sebe, nebudu to tady říkat. Já takový nejsem. Raději mluvím s těmi, s nimiž jsem byl na hřišti."

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

nebrečte tu lidi Smajlík 2

Spaitter
Cornero - 24.10. Odpovědět

Jako kapitan by mel byt v tomhle silnejsi osobnost a mel by se kousnout. Kapitanskou pasku by mel nosit vudce ktery dokaze byt rovnez hlasem tymu. Tohle je spatny. Opet musim uzit prirovnani k MS v rugby kde chlapi prohrajou postupovy zapas ve ctvrtfinale a kapitan tam hned po zapase ma rozhovor a pogratuluje souperi. Opet je videt jak rozdilna kultura je v techto dvou sportech kde rugby je ten agresivnejsi z tech dvou a presto hraci tam maji na hristi mnohem lepsi chovani

Cornero

Inteligent Messi .... Za CR7 pokulhává jak herně, tak i jako člověk. Chce se mi z něj zvracet .... Smajlík 14

pavelprvni
Azhus - 24.10. Odpovědět

To si zas vyplodil pěknou sračku

Azhus
Poky512 - 24.10. Odpovědět

CR7 zase signalizoval offside když Dybala dával 2. gól proti Lok. Moskvě, každý má něco

Poky512
JanekCZ - 25.10. Odpovědět

Pokulhává jak herně, tak i jako člověk Smajlík 2 Jsi neviděl fotbal už asi dlouho což? že píšeš takové nesmysly Smajlík 2

JanekCZ
balmain - 24.10. Odpovědět

nebreč

balmain

azhus - a co jsi vyplodil ty, píčo

pavelprvni

janek - tak mi popiš, jak hrál ten skrček se Slávií, he ? Úplně ho vymazali, pitomečku ! Odborník na fotbal se ozval Smajlík 14

pavelprvni
JanekCZ - 25.10. Odpovědět

Aha, teď jsem si všiml tohoto komentáře a dle tvého vytříbeného slovníku usuzuji, že ti je tak max 15 Smajlík 2 takže ignoruj můj komentář výše Smajlík 2

JanekCZ
JanekCZ - 25.10. Odpovědět

Pardon, ale s tak zakomplexovaným děckem se bavit nebudu. Smajlík 2 Kdyby jsi psal normálně tak ok, ale tohle fakt jen ukazuje jaky jsi člověk a nikdo tě nemůže brát vážně.

JanekCZ
F4BRE - 24.10. Odpovědět

Hnus, hrají tužku a ještě se neumí chovat ...

F4BRE
Zedman - 24.10. Odpovědět

Prostě cirkusu....

Zedman
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články