Zpět na » Liga mistrů » Madrid zatím bez Marcela

Liga mistrů - Madrid zatím bez Marcela

0

Líbilo se

10.01. - Nová posila španělského Bílého baletu Brazilec Marcelo bude mimo hru minimálně šest týdnů, při svém debutu v dresu Realu si vymkl pravý kotník. Stejný problém trápí dalšího člena kádru madridského celku, Gutiho, ten by se však měl do plného tréninku vrátit během čtrnácti dní.

Teprve osmnáctiletý brazilský obránce musel o víkendu kvůli zranění předčasně opustit hřiště, v 58. minutě ho nahradil Míchel Salgado. Marcelova premiéra byla zkažena nejen zraněním, ale i víkendovou prohrou s Deportivem La Coruňa. Marcelo přestoupil do Realu před měsícem z Fluminense FC.

Lépe je na tom záložník Guti, který si podle lékařských vyšetření „pouze“ pochroumal pravý kotník a doba jeho rekonvalescence by tedy měla být kratší než Marcelova, podle odhadů by se měl vrátit nejpozději do patnácti dní. Fabio Capello tak bude mít Gutiho k dispozici pro první osmifinálové střetnutí Ligy mistrů, ve kterém na Santiago Bernabéu zavítá německý Bayern München. Marcelo s největší pravděpodobností do utkání nezasáhne.

/ uefa.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články