Zpět na » Liga mistrů » Wilhelmsson do Říma

Liga mistrů - Wilhelmsson do Říma

0

Líbilo se

09.01. - Jeden z italských zástupců v Lize mistrů, AS Roma, získal do svého kádru z francouzského prvoligového Nantes na hostování švédského reprezentačního záložníka Christiana Wilhelmssona.

Sedmadvacetiletý záložník odchází do Itálie na půl roku, římský klub poté může uplatnit opci a Wilhelmssona získat natrvalo. Ĺ véd dnes odletěl do Itálie na lékařské testy a podle svých slov by rád podepsal kontrakt do roku 2011.

Trenér AS, Luciano Spalletti, k nové posile řekl: „Wilhelmsson může zastat roli tří útočných záložníků, když bude hrát sám za osamoceným útočníkem.“

Ĺ védský záložník odehrál v dresu národního týmu 38 zápasů, začínal ve švédských klubech Stabaek IF a Mjällby AIF. V létě přestoupil z belgického Anderlechtu do francouzského Nantes Atlantique. Christian Wilhelmsson může římskému AS pomoci nejen v nejvyšší domácí soutěži, ale také v nejprestižnější evropské klubové soutěži zvané Champions League. Shodou okolností čeká AS v osmifinále jiný francouzský celek, vedoucí tým Ligue 1, Lyon.

/ uefa.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články