Zpět na » Liga mistrů » Beckham odejde

Liga mistrů - Beckham odejde

0

Líbilo se

10.01. - Zdá se, že madridskému velkoklubu došla trpělivost. Sportovní ředitel Realu, Predrag Mijatovic, dnes oznámil, že anglický záložník v létě španělský klub opustí.

Mijatovic reagoval na Beckhamovo váhání ohledně nově nabídnutého kontraktu striktním rozhodnutím, nová smlouva nebude a v létě se jedenatřicetiletý bývalý kapitán anglické reprezentace stane volným hráčem.

O Beckhamově odchodu se začalo otevřeně mluvit poté, co Bílý balet získal do svého kádru mladičkého argentinského záložníka Fernanda Gaga. Becks odmítl prodloužit v Realu smlouvu a objevily se dokonce spekulace, že má konkrétní nabídku od italského Interu. Nakonec se vše uklidnilo a na Santiago Bernabeu se schylovalo k podpisu nové smlouvy. Celosvětově známý Beckham si však vzal čas na rozmyšlenou, a tím proti sobě poštval sportovního ředitele madridského klubu, který včera prohlásil: „ Chtěl nějaký čas, aby si to mohl rozmyslet, jenomže my jsme teď v situaci, kdy máme času nedostatek a musíme reagovat ihned,“ řekl Mijatovic.

Po dnešku už je jasno. „ Beckham nás v létě opustí, neprodloužíme s ním smlouvu,“ sdělil pro italskou televizi Sky Italia sportovní ředitel Realu.

Beckham přestoupil do madridského velkolubu v roce 2003 z mateřského anglického Manchesteru. Tehdy podepsal čtyřletý kontrakt. Nová smlouva, která byla středopolaři údajně předložena, prý byla značně nevýhodná a její podepsání neschvaloval ani kouč Bílého baletu Fabio Capello, který s Beckhamem do základní sestavy již delší dobu nepočítá. Také proto se David nevešel na soupisku pro zítřejší pohárové utkání proti Seville, spolu s ním si nezahrají ani další dva hráči, se kterými se už v Realu pravděpodobně nepočítá, Ronaldo a Antonio Cassano.

/ uefa.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články