Zpět na » Liga mistrů » Ancelotti: Finále je pro nás nemožný sen

Liga mistrů - Ancelotti: Finále je pro nás nemožný sen

0

Líbilo se

07.01. - Trenér italského velkoklubu AC Milán Carlo Ancelotti nevidí velkou šanci na úspěch svého mužstva v letošním ročníku nejprestižnější evropské klubové soutěže. Milánští se do finále Ligy mistrů podívali v roce 2005, pravidelného účastníka evropských soutěží však trápí podprůměrné výkony v italské Serii A.

„ Budeme se soustředit spíše na boj o čtvrté místo v lize než na Ligu mistrů,“ řekl Ancelotti. „ Dostat se do finále Ligy mistrů je téměř nemožný sen, umístit se mezi nejlepšími čtyřmi týmy v lize je pravděpodobnější, i když méně vzrušující,“ dodal zkušený kouč.

Slavný italský klub doplatil na korupční jednání a do nového ročníku Serie A vstupovali Rossoneri s osmibodovým odečtem. Další příčinou letošních neúspěchů je zřejmě také odchod Andreje Shevchenka do londýnské Chelsea. To se projevilo na výkonech celého týmu, zejména v úočné fázi, a také na výsledcích. V italské nejvyšší soutěži se AC potácí až na jedenácté příčce, na svého městského rivala a první tým soutěže, Inter, ztrácí už 28 bodů. Proto se milánští musí soustředit zejména na boj o účast v dalším ročníku Ligy mistrů, kterou zaručuje čtvrtá příčka. Na tu klub ze San Sira ztrácí jen šest bodů.

O víkendu se milánský klub utkal s turínským Juventusem o Berlusconiho pohár, utkání zvládli lépe Rossoneri a zvítězili 3:2.

AC Milán se v osmifinále UEFA Champions League utká se skotským Celticem Glasgow, první utkání se uskuteční v glasgowském Parkhead 20. února.

/ soccerway.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články